۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۳
منبعی آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گوید که اپل از سال‌ها پیش کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما بعید است این گوشی در سال ۲۰۲۴ رونمایی شود.

شگفتی بزرگ اپل برای ۲۰۲۴ : رونمایی از عجیب ترین آیفون تاریخ!

زومیت نوشت: منبعی آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گوید که اپل از سال‌ها پیش کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما بعید است این گوشی در سال ۲۰۲۴ رونمایی شود.

گوگل امسال با پیکسل فولد به بازار گوشی‌های تاشدنی ورود کرد تا اپل، تنها غایب بزرگ این بازار باشد. براساس ادعای خبرگزاری دیجی‌تایمز، گوگل برنامه‌های بزرگ‌تری برای تاشدنی‌ها دارد. منابع آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گویند که گوگل به تولید تبلت تاشدنی فکر می‌کند و احتمالاً این دستگاه در مراسم I/O ۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد.

دیجی‌تایمز می‌گوید اپل نیز به فکر تولید تبلت تاشدنی است؛ اما فعلاً جزئیات دیگری در این زمینه اعلام نشده است. همچنین، این نشریه ادعا می‌کند که اپل ‌سال‌ها است کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما هیچ‌یک از مدل‌های آزمایشی وارد تولید انبوه نشده‌اند. احتمال رونمایی آیفون تاشدنی در سال ۲۰۲۴ اندک است.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
واکنش‌ها به کناره‌گیری بایدن
خط و نشان کامالا هریس برای ترامپ
مقامات و سناتورهای آمریکا نسبت به کناره‌گیری «جو بایدن» از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری این کشور و حمایت او از «کامالا هریس» معاون خود، واکنش‌های مختلفی از خود نشان داده‌اند.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بازار خودرو بعد از سال ۹۶ و در حالی که تولید بیش از یک و نیم میلیون خودرو در سال را داشت، وارد فرایند اعمال محدودیت در واردات خودرو شد.
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.
حقوق تیر ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی براساس زمان‌بندی اعلامی جدید پرداخت می‌شود.​​​​​​​
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ها؛ متهم اصلی کاهش سرعت اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.