۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۳
منبعی آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گوید که اپل از سال‌ها پیش کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما بعید است این گوشی در سال ۲۰۲۴ رونمایی شود.

شگفتی بزرگ اپل برای ۲۰۲۴ : رونمایی از عجیب ترین آیفون تاریخ!

زومیت نوشت: منبعی آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گوید که اپل از سال‌ها پیش کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما بعید است این گوشی در سال ۲۰۲۴ رونمایی شود.

گوگل امسال با پیکسل فولد به بازار گوشی‌های تاشدنی ورود کرد تا اپل، تنها غایب بزرگ این بازار باشد. براساس ادعای خبرگزاری دیجی‌تایمز، گوگل برنامه‌های بزرگ‌تری برای تاشدنی‌ها دارد. منابع آگاه در زنجیره‌ی تأمین می‌گویند که گوگل به تولید تبلت تاشدنی فکر می‌کند و احتمالاً این دستگاه در مراسم I/O ۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد.

دیجی‌تایمز می‌گوید اپل نیز به فکر تولید تبلت تاشدنی است؛ اما فعلاً جزئیات دیگری در این زمینه اعلام نشده است. همچنین، این نشریه ادعا می‌کند که اپل ‌سال‌ها است کار روی آیفون تاشدنی را شروع کرده؛ اما هیچ‌یک از مدل‌های آزمایشی وارد تولید انبوه نشده‌اند. احتمال رونمایی آیفون تاشدنی در سال ۲۰۲۴ اندک است.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه با ایجاد حساب بهینه‌سازی، در سال ۱۴۰۳ نسبت به امسال رشد حداقل سه برابری منابع بهینه‌سازی را شاهد خواهیم بود، گفت: پیش‌بینی این است که در این حساب، ۴۰ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف انرژی تأمین شود.
امروز (دوشنبه) قیمت طلا در بازارهای جهانی، نزولی شد.
یورو خدماتی در نیمه کانال ۴۶ هزار فروخته می‌شود. هر گرم طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۸۶۳ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی ۳۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان به‌فروش رسیدند
مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس، ضمن تاکید بر اینکه، افزایش زیان این شرکت در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ناشی از افزایش قیمت مواداولیه در عین سرکوب قیمت‌ محصولات و قیمت‌گذاری دستوری است، بر موضوع اخذ مجوز افزایش قیمت محصولات ارتقا یافته، انتظار خود برای به‌روز رسانی قیمت محصولات برای سال جاری اشاره کرد.
معاون پژوهش سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه چه کسانی مشمول صدور صورتحساب الکترونیکی هستند گفت: فروشندگان خدمات و کالاهای تک نرخ و همچنین کسانی که سقف ۱۸ میلیارد تومان فروش داشته و از صدور صورتحساب معاف هستند تا پایان سال ۱۴۰۴ رسید دستگاه‌ها و درگاه پرداخت الکترونیکی آنها به عنوان صورت حساب الکترونیکی تلقی می‌شود.