خودرو
بازار خودرو به کما رفت
امروز (جمعه) قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU ۵ P مدل ۱۴۰۲ در بازار به قیمت ۸۶۵ میلیون تومان به فروش رفت.
خیز آرام قیمت‌ها در بازار خودرو
روند افزایش قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد ادامه دارد. ارقام پیشنهادی فروشنده‌های شاهین، ساینا و پراید وانت امروز بین یک تا پنج میلیون نسبت به روز گذشته بیشتر است
رونمایی از مدل ۲۰۲۴ پورشه پانامرا + عکس
پورشه از مدل ۲۰۲۴ پورشه پانامرا رونمایی کرد. پورشه پس از معرفی نسل جدید پانامرا، از نسخه‌های هیبرید آن با نام پانامرا ۴ E-Hybrid و پانامرا ۴ S E-Hybrid رونمایی کرد.
خبر مهم درباره سهمیه بنزین نوروز
«در ایام نوروز به فراخور میزان فروش جایگاه‌ها و تعداد جایگاه‌هایی که در مسیر‌ها قرار دارند، تعداد کارت‌ها افزایش پیدا می‌کند.»
وانت جدید سایپا در راه بازار خودرو + عکس
در فهرست محصولات جدید کمپانی خودروسازی سایپا نام یک محصول جدید در کلاس پیک‌آپ دیده می‌شود.
قیمت خودرو‌های وارداتی در بازار
امروز (سه شنبه) قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار آزاد تهران، مشخص شد.
خرید و فروش کد ملی جرم است
رئیس پیشین اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو، گفت: فروش کد ملی به زبان ساده به این معناست که دارنده کد ملی حساب بانکی خود را در اختیار دیگری قرار دهد و امکان تبادلات مالی را برای آن شخص فراهم می‌کند؛ این کار یک جرم محسوب می‌شود.
مرسدس بنز از یک مدل جدید به نام CLE رونمایی کرد + عکس
شروع محدوده قیمتی مرسدس بنز CLE، حدود ۵۸ هزار دلار، معادل ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و هم قیمت یک تیگو ۸ پرومکس پلاگین هیبرید در بازار ایران اعلام شده است!
تغییر در سهمیه بندی کارت سوخت؟
«قرار است تا آخر دولت سیزدهم قیمت سوخت افزایش پیدا نکند و با همین قیمت بتوانیم شرایط را اداره کنیم. قیمت پایین سوخت در کشور نسبت به سایر کشور‌ها و حتی کشور‌های همسایه باعث شده که سوخت از کشور قاچاق شود.»
تولید خودرو گران‌تر از فروش
مرکز آمار در این بررسی خود که بر مبنای سال پایه ۱۳۹۵ است، تورم تولیدکننده پاییز و تابستان سال جاری را مقایسه کرده است. طبق این آمار و اطلاعات تورم فصلی، نقطه‌به‌نقطه و سالانه در سومین فصل از سال نسبت به تابستان برای خودروسازان افزایشی بوده است.
۱
آخرین اخبار
بازار در یک نگاه