خودرو
مرسدس بنزی که ایرانیان عاشق آن هستند + عکس
شاید فکر کنید که مرسدس بنز باشکوه و پرافتخار، تحت تأثیر تحولات صنعت خودروسازی راه قدیمی خود را گم کرده و بیشتر به سمت خودرو‌های برقی حرکت می‌کند. اما در کنار محصولات نوین مرسدس، هنوز خودرو‌هایی از این برند وجود دارد که همان تصویر زیبای اصالت و وقار را به ما نشان می‌دهند.
قیمت جدید لاستیک اعلام شد+ جزییات
هر دانه لاستیک سایز ۱۳ قبلا ۷۷۰ هزار تومان بود که الان یک میلیون و پنجاه هزار تومان شده است. سایز ۱۴ هم یک میلیون و ۲۰ هزار تومان بود که یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان شد.
۵ محصول سایپا برای عرضه در ۲۶ اردیبهشت ماه مشخص شد
گروه خودروسازی سایپا از روز چهارشنبه (٢۶ اردیبهشت ماه) عرضه برخی محصولات خود را در قالب سه طرح ویژه متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده اجرایی می‌کند.
متقاضیان خرید لاستیک بخوانند
دبیرکل اتاق اصناف ایران، گفت: با راه اندازی سامانه پیش ثبت نام توزیع اینترنتی لاستیک خودرو و افزایش عرضه برخی اندازه‌های پرمصرف، این بازار به زودی به ثبات و آرامش خواهد رسید.
خبر ویژه برای متقاضیان خودرو‌های وارداتی
اولین عرضه خودرو‌های وارداتی در سال ۱۴۰۳ قرار است روز یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت آغاز شود.
جدیدترین خودروی فراری با قدرت و ظاهری عجیب + تصاویر
همانطور که انتظار می‌رود، ۱۲ Cilindri از جدیدترین سیستم‌های کنترل شاسی فوق پیشرفته فراری، از جمله کنترل لغزش جانبی ۸ بهره می‌برد که برای تخمین سریع‌تر سطح چسبندگی تایر‌ها طراحی شده است. همچنین سیستم فرمان‌پذیری چهار چرخ مستقل هوشمندانه‌ای وجود دارد که می‌تواند تایر‌های عقب را در جهت مخالف یکدیگر هدایت کند.
کف قیمت خودرو در بازار
معدود مدل‌های صفرکیلومتر تیبا صندوقدار در بازار آزاد به طور متوسط ۳۹۷ میلیون ارزش دارند، اما کف قیمت سواری‌های درحال تولید سایپا، در بازار آزاد از حدود ۴۴۰ میلیون شروع می‌شود
همزمان با روز کارگر صورت گرفت
بازدید رئیس جمهور از کارخانه ایران خودرو دیزل + عکس
رئیس جمهور همزمان با روز کارگر از کارخانه ایران خودرو دیزل بازدید کرد. دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز سه شنبه همزمان با روز کارگر با حضور در کارخانه ایران خودرو دیزل ضمن بازدید از بخش‌هایی از کارخانه، در سی‌ و پنجمین جشنواره ملی تقدیر از کارگران نخبه، گروه‌های کارگری و واحدهای نمونه حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.
جزئیات فراخوان خودرو ایکس ۵۵ پرو
مدیران خودرو برای خودرو‌های ام. اوی. ام ایکس ۵۵ پرو فراخوان داد.
خبر جدید وزیر صنعت برای متقاضیان خودرو
وزیر صمت با اشاره به افزایش تولید خودرو در کشور به ۵ هزار دستگاه در روز گفت: تلاش داریم که این رقم را حدود ۲۰ درصد افزایش دهیم که خیلی جهش بسیار بزرگی است.
۱
بازار در یک نگاه