بورس و بازارهای مالی
استمرار آشفتگی در بورس
معاملات روز دوشنبه بورس تهران به‌قدری بی‏‏‏‏‏‌رمق بود که صنایع با ارزش بازار بالا، جایی در فهرست صنایع با بیشترین ارزش معاملات نداشتند و در این میان، دو صنعت سیمان و انبوه‏‏‏‏‏‌سازی به ترتیب با ثبت ارزش معاملات ۲۷۲ و ۲۳۳‌میلیارد‌تومانی، دو پله نخست صنایع با بیشترین ارزش معاملات را تصاحب کردند.
بورس همچنان، تلخ به کام سهامداران
امروز (دوشنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه ۸ هزار واحد افت کرد.
رشد بورس در اولین روز هفته
امروز (شنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۲ هزار واحد افزایش یافت.
یک پیش بینی مهم درباره‌ بورس
بازار بورس، مدت زیادی است روند خود را از بخش واقعی اقتصاد جدا کرده است و سرمایه‌های سنگین تمایل به ورود به این بازار را ندارند و سعی می‌کنند در بازار‌هایی با ریسک پایین‌تر سرمایه گذاری کنند.
رازهای سرمایه گذاری در بورس
یک کارشناس بورس ضمن ارائه پیشنهاداتی به سرمایه گذاران در بازار سرمایه، گفت: متقاضیان عمومی می توانند به واسطه صندوق های سرمایه گذاری مشترک در بورس سرمایه گذاری کنند.
فشار بورس دوباره افتاد
امروز شاخص کل بورس با افت ۷۷۳۳ واحد به دو میلیون و ۱۲۰ هزار واحد رسید.
پیش بینی بازار سهام هفته
بورس تهران در جریان معاملات این هفته با کاهش ۴.۷ درصدی متوسط ارزش معاملات خرد و افزایش ۲۶۵ درصدی خروج جریان پول حقیقی از سهام مواجه بود. در این هفته تراز شاخص کل ریزش داشت و تراز شاخص هم‌وزن بورس تهران پایین‌تر از سطح انتهایی هفته گذشته ایستاد.
رشد نسبی بورس با خریدهای بلندمدت
بازار سرمایه، پس از هفت روز سرانجام افزایش یافت و امروز شاخص کل با رشد ۳۴۱۶ واحد به رقم دو میلیون و ۱۲۳ هزار واحد رسید.
بورس با سبزپوشی به تعطیلات رفت
امروز (چهارشنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه به رشد رسید.
بورس قرمزپوش شد
امروز (سه شنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۲۶ هزار واحد افت کرد. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۶ هزار و ۵۲۷ واحد کاهش یافت و به عدد ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۳۵ واحدی رسید و برای چهارمین روز متوالی در هفته جاری، قرمزپوش شد.
۱
آخرین اخبار
بازار در یک نگاه