تولید و تجارت
آخرین وضعیت ارز‌های دیجیتال
امروز (دوشنبه) قیمت ارزهای دیجیتال در بازار کریپتو کارنسی، مشخص شد.
سقف صادرات ایران به روسیه
مدیرکل پایش و توسعه تجارت خارجی سازمان تعاون روستایی ایران، سقف صادرات ایران به روسیه در ۱۰ ماهه نخست سال‌جاری را اعلام کرد.
وزیر نفت: ‌تولید بنزین به روزانه به ۱۱۴ میلیون لیتر رسید
در تولید بنزین متوسط تولید در سال ۱۴۰۰ حدود ۹۱ میلیون لیتر در روز بود که این عدد اکنون با رشدی ۲۲ درصدی به ۱۱۴ میلیون لیتر رسیده است، تولید محصولات پتروشیمی در طول دولت سیزدهم تاکنون از ۶۸ میلیون تن در سال به ۷۶ میلیون تن رسید.
کاهش هفته‌ای ارزش بیت کوین
اکنون ارزش بازار بیت‌کوین و اتریوم به ترتیب ۸۴۱.۶۷ میلیارد دلار و ۲۸۳.۸۷ میلیارد دلار است. بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۰.۱۹ درصد افزایش به ۴۲ هزار و ۸۸۸.۷۴ دلار رسید، اما نسبت به هفته گذشته ۰.۰۶ درصد کاهش ثبت کرده است.
برای همه نفت تولیدی در کشور مشتری داریم
معاون اجرایی رئیس جمهوری، گفت: شاخص رشد کشور امروز به بیش از ۶ درصد رسیده، در حوزه نفت شاخص رشد به نزدیک ۲۰ درصد رسیده است و امروز برای نفت کشور مشتری وجود داشته و هر آنچه که تولید می‌شود را به فروش می‌رسانیم.
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌ها در جهان
امروز (دوشنبه) قیمت ارزهای دیجیتال در بازار کریپتو کارنسی، مشخص شد. یک تحلیلگر بازار ارز‌های دیجیتال که به دلیل تحلیل‌های خود در این حوزه شناخته شده است، نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد، بیت‌کوین (BTC) به سطوح بالای تاریخ صعود خواهد کرد.
رکوردزنی تولید نفتِ ایران در ۵ سال اخیر
بلومبرگ به تازگی در گزارشی اعلام کرد که با وجود تداوم تحریم‌های آمریکا، تولید نفت ایران طبق آخرین آمار‌ها به بالاترین میزان خود در ۵ سال اخیر رسیده است و بدین ترتیب، ایران به دومین منبع بزرگ رشد تولید نفت در جهان در سال ۲۰۲۳ میلادی تبدیل شد.
رشد ۵.۷ درصدی بیت کوین
امروز (یکشنبه) قیمت بیت کوین به ۴۲ هزار دلار رسید.
دلار راه صعود قیمت نفت را بست
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به تقاضای ضعیف و دلار قوی‌تر، کاهش یافت.
ریزش بیت‌کوین و اتریوم
ارزش بازار رمزارزهای دیجیتال کاهش یافت و بیت‌کوین بیش از ۲ درصد سقوط کرد.
۱
بازار در یک نگاه