۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم فوتبال اینتر میامی که پنجشنبه شب برای شرکت در «جام موسم ریاض» وارد عربستان سعودی شد، در ویدیوی کارزار تبلیغاتی «به دیدن عربستان سعودی بیایید» سازمان گردشگری این کشور شرکت کرد.

لیونل مسی ستاره کارزار تبلیغاتی عربستان سعودی

شعار این کارزار تبلیغاتی که با هدف شکستن کلیشه‌ها درباره پادشاهی عربستان سعودی و جذب گردشگر طراحی شده، «فراتر تفکراتت پیش برو» است.

: اشتراک گذاری
برچسب ها: لیونل مسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
واکنش‌ها به کناره‌گیری بایدن
خط و نشان کامالا هریس برای ترامپ
مقامات و سناتورهای آمریکا نسبت به کناره‌گیری «جو بایدن» از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری این کشور و حمایت او از «کامالا هریس» معاون خود، واکنش‌های مختلفی از خود نشان داده‌اند.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بازار خودرو بعد از سال ۹۶ و در حالی که تولید بیش از یک و نیم میلیون خودرو در سال را داشت، وارد فرایند اعمال محدودیت در واردات خودرو شد.
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.
حقوق تیر ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی براساس زمان‌بندی اعلامی جدید پرداخت می‌شود.​​​​​​​
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ها؛ متهم اصلی کاهش سرعت اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.