۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵
اختلال در سامانه فروش اینترنتی بلیت قطار تهران - کربلا به دلیل ترافیک ورودی منجر به آن شد که زائران به جای ساعت ۱۰ صبح دیروز از ساعت ۲۱ دیشب امکان خریداری بلیت را داشته باشند که راه‌آهن بابت این تاخیر از مردم عذرخواهی کرد.

اختلال در سایت فروش بلیت‌های تهران - کربلا

اختلال در سامانه فروش اینترنتی بلیت قطار تهران - کربلا به دلیل ترافیک ورودی منجر به آن شد که زائران به جای ساعت ۱۰ صبح دیروز از ساعت ۲۱ دیشب امکان خریداری بلیت را داشته باشند که راه‌آهن بابت این تاخیر از مردم عذرخواهی کرد.

شرکت راه‌آهن در اطلاعیه‌ای درباره اختلال ایجاد شده در سایت فروش بلیت قطارهای تهران - کربلا اعلام‌کرد: به استحضار مردم ایران به ویژه مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) می‌رساند با توجه به استقبال صورت گرفته و افزایش بسیار زیاد ترافیک ورودی به سامانه فروش اینترنتی بلیط قطار تهران- کربلا و بالعکس، این سامانه در روز گذشته دچار اختلال شده که همکاران فنی مشکل را بررسی کردند.

روابط عمومی راه آهن ضمن عذرخواهی اعلام کرد که از ساعت ۲۱ شب گذشته (یکشنبه ۲۹ مرداد) مجددا امکان خرید فراهم شد و تاکید کرد که مردم بلیت قطار ترکیبی تهران - کربلا را صرفا از طریق درگاه رسمی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به آدرس www.rai.ir خریداری کنند.

همچنین جدول زمانی حرکت قطارها به مقصد کربلا و همچنین حرکت قطارهای برگشت از کربلا به شرح ذیل است.

عذرخواهی راه‌آهن از اختلال در سایت فروش بلیت‌های تهران- کربلا/ امکان خرید بلیت فراهم شد

هموطنان ، جهت خرید آنلاین بلیط قطار تهران - کربلا و بالعکس، از ساعت ۲۱ یکشنبه ۲۹ مرداد، به اینجا مراجعه کنند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
واکنش‌ها به کناره‌گیری بایدن
خط و نشان کامالا هریس برای ترامپ
مقامات و سناتورهای آمریکا نسبت به کناره‌گیری «جو بایدن» از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری این کشور و حمایت او از «کامالا هریس» معاون خود، واکنش‌های مختلفی از خود نشان داده‌اند.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بازار خودرو بعد از سال ۹۶ و در حالی که تولید بیش از یک و نیم میلیون خودرو در سال را داشت، وارد فرایند اعمال محدودیت در واردات خودرو شد.
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.
حقوق تیر ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی براساس زمان‌بندی اعلامی جدید پرداخت می‌شود.​​​​​​​
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ها؛ متهم اصلی کاهش سرعت اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.