۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۲
بابت یکی از شماره‌های رند همراه اول سه‌نفر از شرکت کننده‌ها در حراجی پیشنهاد بالای یک میلیارد ارائه دادند!

زیر پوست حراج شماره‌های رند؛ قیمت میلیاردی برای یک سیم کارت!

حراج شماره‌های رند همراه اول در این هفته با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۲۵۰ میلیون برگزار می‌شود. بالاترین قیمت پیشنهادی که برای شماره‌های رند همراه اول در این هفته ثبت شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده و درحال حاضر دو نفر دیگر بابت همین شماره پیشنها‌د‌های یک میلیارد و ۲۵ میلیونی و یک میلیاردی ارائه دادند. آنطرف در حراج شماره‌های رند ایرانسل قیمت پایه ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و فعلا بالاترین پیشنهادی که برنده حراجی را مشخص می‌کند، ۱۰۰ میلیون تومان به‌ثبت رسیده.

حراج شماره‌های رند همراه اول

به گزارش فرارو، ارزان‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر بین گزینه‌های حراج شماره‌های رند همراه اول به‌چشم می‌خورد، با قیمت پایه ۱۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. پیش‌شماره ۹۱۸ دارد و ادامه آن ۱۱۱۹۹۱۲ است. رقم ودیعه‌ای که همراه اول برای حضور در حراج این سیمکارت درنظر گرفته، ۲۰ میلیون تومان است که بعد یک هفته هنوز کسی برای خرید آن اقدام نکرده. آنطرف گران‌ترین سیمکارتی که در سایت همراه اول دیده می‌شود، با قیمت پایه ۲۵۰ میلیون تومان حراج شده و ودیعه مورد نیاز برای شرکت در حراج آن ۵۰ میلیون تومان است.

آخرین پیشنهادی که برای این سیمکارت با شماره ۰۹۱۲۱۹۱۲۹۱۲ ارائه شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است و قیمت پیشنهادی ۱۸ نفر دیگری که در حراج شرکت کردند بین ۲۷۵ میلیون تومان تا همین یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده. سیمکارت همراه اول با شماره ۰۹۱۲۹۱۲۱۹۱۲ دومین گزینه گرانقیمتی است که در سایت همراه اول دیده می‌شود. این یکی با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و رقم ودیعه ۴۰ میلیونی دارد. در یک هفته‌ای که از حراج آن می‌گذرد، ۱۰ نفر شرکت کردند که آخرین قیمت پیشنهادی ۴۵۰ میلیون تومان بوده و هفت نفر دیگر، بین ۲۲۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان پیشنهاد دادند.

شماره ۰۹۱۱۱۱۱۹۹۱۲ با قیمت پایه ۱۵۰ میلیون تومان در رتبه بعدی قرار می‌گیرد و ودیعه مورد نیاز برای حضور در حراج آن ۳۰ میلیون تومان است. یک روز دیگر تا پایان حراج این سیمکارت باقی مانده و از زمان شروع حراج ۱۳ نفر حاضر شدند بین ۱۷۰ تا ۳۶۰ میلیون تومان پیشنهاد دهند. به‌جز چهارتا موردی که بررسی کردیم، درحال حاضر شش شماره دیگر در سایت همراه اول تحت‌عنوان حراج شماره‌های رند همراه اول ارائه شده که با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان حراج می‌شوند.

حراج شماره‌های رند ایرانسل

حراج شماره‌های رند ایرانسل این هفته با ارائه هفت سیمکارت برگزار شد. قیمت پایه ایرانسل برای حراج شماره‌های رند ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و خود ایرانسل آن‌ها را با اسم‌های طلایی، نقره‌ای و ... دسته بندی می‌کند.
گران‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر در سایت ایرانسل دیده می‌شود با شماره ۰۹۳۹۱۰۱۰۱۰۱ و قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت پیشنهادی سه نفری که در روی هم تا لحظه نگارش این مطلیب ۳۱ بار پیشنهادشان را بالا بردند از ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

شماره ۰۹۳۸۷۵۵۵۵۵ با قیمت پایه ۶۰ میلیون و تحت‌عنوان سیمکارت طلایی حراج شده است. فقط یک نفر با اراوه ودیعه ۱۰ میلیونی در این حراج شرکت کرده و رقم پیشنهادیش را ۶۲ میلیون تومان ثبت کرده است. سومین گزینه‌ای که با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان حراج شده، ۰۹۰۳۳۴۴۴۴۴ است و فعلا همان یک نفری که پیشنهاد ۶۱ میلیونی را ارائه داده، برنده حراجی است.
شماره ۰۹۰۳۳۰۰۰۰۵۴ کنار شماره ۰۹۰۱۹۹۹۰۰۰۹ دوتا از سیمکارت‌های طلایی ایرانسل هستند که قیمت پایه ۵۰ میلیونی دارند، اما هنوز کسی برای خریدشان تمایلی نداشته است. شماره‌های ۰۹۳۰۰۰۰۰۲۲۲ و ۰۹۳۳۰۰۰۰۰۱۸ و هم با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فعلا خریداری نداشتند.

حراج شماره‌های رند همراه اول و ایرانسل

اپراتور

شماره

رقم ودیعه برای شرکت در حراجی

قیمت پایه

بالاترین قیمت پیشنهادی

همراه اول

09121912912

50 میلیون تومان

250 میلیون تومان

یک میلیارد و 50 میلیون

همراه اول

09129121912

40 میلیون تومان

200 میلیون تومان

450 میلیون تومان

همراه اول

09111119912

30 میلیون تومان

150 میلیون تومان

360 میلیون تومان

همراه اول

09181119912

20 میلیون تومان

100 میلیون تومان

بدون پیشنهاد

ایرانسل

09391010101

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

100 میلیون تومان

ایرانسل

0938755555

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

62 میلیون تومان

ایرانسل

0903344444

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

61 میلیون تومان

ایرانسل

09033000054

10 میلیون تومان

50 میلیون تومان

بدون پیشنهاد

 
 
: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه با ایجاد حساب بهینه‌سازی، در سال ۱۴۰۳ نسبت به امسال رشد حداقل سه برابری منابع بهینه‌سازی را شاهد خواهیم بود، گفت: پیش‌بینی این است که در این حساب، ۴۰ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف انرژی تأمین شود.
امروز (دوشنبه) قیمت طلا در بازارهای جهانی، نزولی شد.
یورو خدماتی در نیمه کانال ۴۶ هزار فروخته می‌شود. هر گرم طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۸۶۳ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی ۳۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان به‌فروش رسیدند
مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس، ضمن تاکید بر اینکه، افزایش زیان این شرکت در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ناشی از افزایش قیمت مواداولیه در عین سرکوب قیمت‌ محصولات و قیمت‌گذاری دستوری است، بر موضوع اخذ مجوز افزایش قیمت محصولات ارتقا یافته، انتظار خود برای به‌روز رسانی قیمت محصولات برای سال جاری اشاره کرد.
معاون پژوهش سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه چه کسانی مشمول صدور صورتحساب الکترونیکی هستند گفت: فروشندگان خدمات و کالاهای تک نرخ و همچنین کسانی که سقف ۱۸ میلیارد تومان فروش داشته و از صدور صورتحساب معاف هستند تا پایان سال ۱۴۰۴ رسید دستگاه‌ها و درگاه پرداخت الکترونیکی آنها به عنوان صورت حساب الکترونیکی تلقی می‌شود.