۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۲
بابت یکی از شماره‌های رند همراه اول سه‌نفر از شرکت کننده‌ها در حراجی پیشنهاد بالای یک میلیارد ارائه دادند!

زیر پوست حراج شماره‌های رند؛ قیمت میلیاردی برای یک سیم کارت!

حراج شماره‌های رند همراه اول در این هفته با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۲۵۰ میلیون برگزار می‌شود. بالاترین قیمت پیشنهادی که برای شماره‌های رند همراه اول در این هفته ثبت شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده و درحال حاضر دو نفر دیگر بابت همین شماره پیشنها‌د‌های یک میلیارد و ۲۵ میلیونی و یک میلیاردی ارائه دادند. آنطرف در حراج شماره‌های رند ایرانسل قیمت پایه ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و فعلا بالاترین پیشنهادی که برنده حراجی را مشخص می‌کند، ۱۰۰ میلیون تومان به‌ثبت رسیده.

حراج شماره‌های رند همراه اول

به گزارش فرارو، ارزان‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر بین گزینه‌های حراج شماره‌های رند همراه اول به‌چشم می‌خورد، با قیمت پایه ۱۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. پیش‌شماره ۹۱۸ دارد و ادامه آن ۱۱۱۹۹۱۲ است. رقم ودیعه‌ای که همراه اول برای حضور در حراج این سیمکارت درنظر گرفته، ۲۰ میلیون تومان است که بعد یک هفته هنوز کسی برای خرید آن اقدام نکرده. آنطرف گران‌ترین سیمکارتی که در سایت همراه اول دیده می‌شود، با قیمت پایه ۲۵۰ میلیون تومان حراج شده و ودیعه مورد نیاز برای شرکت در حراج آن ۵۰ میلیون تومان است.

آخرین پیشنهادی که برای این سیمکارت با شماره ۰۹۱۲۱۹۱۲۹۱۲ ارائه شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است و قیمت پیشنهادی ۱۸ نفر دیگری که در حراج شرکت کردند بین ۲۷۵ میلیون تومان تا همین یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده. سیمکارت همراه اول با شماره ۰۹۱۲۹۱۲۱۹۱۲ دومین گزینه گرانقیمتی است که در سایت همراه اول دیده می‌شود. این یکی با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و رقم ودیعه ۴۰ میلیونی دارد. در یک هفته‌ای که از حراج آن می‌گذرد، ۱۰ نفر شرکت کردند که آخرین قیمت پیشنهادی ۴۵۰ میلیون تومان بوده و هفت نفر دیگر، بین ۲۲۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان پیشنهاد دادند.

شماره ۰۹۱۱۱۱۱۹۹۱۲ با قیمت پایه ۱۵۰ میلیون تومان در رتبه بعدی قرار می‌گیرد و ودیعه مورد نیاز برای حضور در حراج آن ۳۰ میلیون تومان است. یک روز دیگر تا پایان حراج این سیمکارت باقی مانده و از زمان شروع حراج ۱۳ نفر حاضر شدند بین ۱۷۰ تا ۳۶۰ میلیون تومان پیشنهاد دهند. به‌جز چهارتا موردی که بررسی کردیم، درحال حاضر شش شماره دیگر در سایت همراه اول تحت‌عنوان حراج شماره‌های رند همراه اول ارائه شده که با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان حراج می‌شوند.

حراج شماره‌های رند ایرانسل

حراج شماره‌های رند ایرانسل این هفته با ارائه هفت سیمکارت برگزار شد. قیمت پایه ایرانسل برای حراج شماره‌های رند ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و خود ایرانسل آن‌ها را با اسم‌های طلایی، نقره‌ای و ... دسته بندی می‌کند.
گران‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر در سایت ایرانسل دیده می‌شود با شماره ۰۹۳۹۱۰۱۰۱۰۱ و قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت پیشنهادی سه نفری که در روی هم تا لحظه نگارش این مطلیب ۳۱ بار پیشنهادشان را بالا بردند از ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

شماره ۰۹۳۸۷۵۵۵۵۵ با قیمت پایه ۶۰ میلیون و تحت‌عنوان سیمکارت طلایی حراج شده است. فقط یک نفر با اراوه ودیعه ۱۰ میلیونی در این حراج شرکت کرده و رقم پیشنهادیش را ۶۲ میلیون تومان ثبت کرده است. سومین گزینه‌ای که با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان حراج شده، ۰۹۰۳۳۴۴۴۴۴ است و فعلا همان یک نفری که پیشنهاد ۶۱ میلیونی را ارائه داده، برنده حراجی است.
شماره ۰۹۰۳۳۰۰۰۰۵۴ کنار شماره ۰۹۰۱۹۹۹۰۰۰۹ دوتا از سیمکارت‌های طلایی ایرانسل هستند که قیمت پایه ۵۰ میلیونی دارند، اما هنوز کسی برای خریدشان تمایلی نداشته است. شماره‌های ۰۹۳۰۰۰۰۰۲۲۲ و ۰۹۳۳۰۰۰۰۰۱۸ و هم با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فعلا خریداری نداشتند.

حراج شماره‌های رند همراه اول و ایرانسل

اپراتور

شماره

رقم ودیعه برای شرکت در حراجی

قیمت پایه

بالاترین قیمت پیشنهادی

همراه اول

09121912912

50 میلیون تومان

250 میلیون تومان

یک میلیارد و 50 میلیون

همراه اول

09129121912

40 میلیون تومان

200 میلیون تومان

450 میلیون تومان

همراه اول

09111119912

30 میلیون تومان

150 میلیون تومان

360 میلیون تومان

همراه اول

09181119912

20 میلیون تومان

100 میلیون تومان

بدون پیشنهاد

ایرانسل

09391010101

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

100 میلیون تومان

ایرانسل

0938755555

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

62 میلیون تومان

ایرانسل

0903344444

10 میلیون تومان

60 میلیون تومان

61 میلیون تومان

ایرانسل

09033000054

10 میلیون تومان

50 میلیون تومان

بدون پیشنهاد

 
 
: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
واکنش‌ها به کناره‌گیری بایدن
خط و نشان کامالا هریس برای ترامپ
مقامات و سناتورهای آمریکا نسبت به کناره‌گیری «جو بایدن» از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری این کشور و حمایت او از «کامالا هریس» معاون خود، واکنش‌های مختلفی از خود نشان داده‌اند.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بازار خودرو بعد از سال ۹۶ و در حالی که تولید بیش از یک و نیم میلیون خودرو در سال را داشت، وارد فرایند اعمال محدودیت در واردات خودرو شد.
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.
حقوق تیر ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی براساس زمان‌بندی اعلامی جدید پرداخت می‌شود.​​​​​​​
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ها؛ متهم اصلی کاهش سرعت اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.