۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷
روند حرکت شاخص کل بورس در نخستین روز هفته جاری نزولی بود و این شاخص بیش از ۳۰۰۰ واحد کاهش یافت و کانال دو میلیون واحد را از دست داد.

بورس هفته را قرمزپوش آغاز کرد

روند حرکت شاخص کل بورس در نخستین روز هفته جاری نزولی بود و این شاخص بیش از ۳۰۰۰ واحد کاهش یافت و کانال دو میلیون واحد را از دست داد.

شاخص کل بورس امروز با ۳۷۶۶ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۹۹۶ هزار واحد نزول کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۲ واحد کاهش رقم ۷۱۱ هزار و ۲۲۰ واحد را ثبت کرد.

در این بازار ۳۴۶ هزار معامله به ارزش ۶۰ هزار و ۶۱۳ میلیارد ریال انجام شد.

طی معاملات امروز ۳۱ درصد نمادهای بورسی مثبت و ۶۹ درصد نمادهای این بازار منفی بودند که در این میان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و پتروشیمی پردیس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس با کاهشی ۷۸  واحدی در رقم ۲۶ هزار و ۴۳۰ واحد ایستاد.

در این بازار ۲۱۱ هزار معامله به ارزش ۳۶ هزار و ۴۲۶ میلیارد ریال انجام شد.

۳۵ درصد نمادهای فرابورسی مثبت و ۶۵ درصد آن‌ها منفی بودند که در این میان ایران خودرو دیزل، پتروشیمی تندگویان و سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.