۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۸
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با انتشار توئیتی از طرفداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خواسته است با تکمیل جدولی ویژه با 20 سوال فرهنگی و اجتماعی و سیاسی به امتیازی که نامزدهای ریاست جمهوری از این شاخص ها به دست می آورند بیندیشند.

دعوت مهدی غضنفری از طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری برای تکمیل یک جدول ویژه انتخاباتی

مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با انتشار توئیتی در شبکه اجتماعی ایکس از طرفداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خواسته است با تکمیل جدولی ویژه با 20 سوال فرهنگی و اجتماعی و سیاسی به امتیازی که نامزدهای ریاست جمهوری از این شاخص ها به دست می آورند بیندیشند.

رئیس صندوق توسعه ملی که پیش تر جدول میثاق اقتصادی را خطاب به شش نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری منتشر کرده بود ، این بار با انتشار جدولی با شاخص های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی از طرفداران نامزدهای انتخاباتی خواسته است با پاسخ به 20 شاخص مطرح شده در جدول، در خصوص وضعیت این شاخص ها در چهار سال آینده حکمرانی نامزد مد نظر خود اندیشیده و امتیاز نامزد متبوع خود در این شاخص ها را پیش بینی کنند.

شاخص هایی از جمله شفافیت در تصمیمات، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی، وضعیت محیط زیست، شاخص ادراک فساد، حضور اجتماعی بانوان، فیلترینگ،  نتیجه پرونده های همچون کرسنت، جوانی جمعیت و ... از جمله موارد مطرح شده در جدول منتشر شده از سوی مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی هستند.

در تازه ترین توئیت مهدی غضنفری آمده است:

مردم شریف ایران

«جدول میثاق اقتصادی» برای پر کردن توسط نامزدهای ریاست جمهوری بود که بعید می‌دانم شما هم پاسخ کاملی دیده یا دریافت کرده باشید...

‏این بار، برخی اقدامات و «شاخص‌های غیراقتصادی» برای آنها مطرح شده.

‏اگر نامزد مورد قبول شما به پاستور رود؛ این شاخص‌ها پس از ۴ سال، چه وضعی خواهند داشت و اگر انجام نشد، احتمالا چه دلایلی را مطرح خواهد کرد.

دعوت مهدی غضنفری از طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری برای تکمیل یک جدول ویژه انتخاباتی

: اشتراک گذاری
برچسب ها: مهدی غضنفری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
در مصوبه گذشته حقوق و دستمزد هیئت وزیران بندی وجود داشت که امکان تفسیر و سوء استفاده را فراهم می‌کرد که با نظر معاونت حقوقی ریاست جمهوری اصلاح شد.
اولین شب از مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
امروز (چهارشنبه ۲۰ تیرماه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۷ هزار واحد افت کرد.
در جلسه هیأت امنا صندوق توسعه ملی مطرح شد؛
بیش از 5/7 میلیارد دلار تامین مالی در حال اجرا
در سه سال بیش از ۵ میلیارد دلار طرح تامین مالی در حال اجرا و بیش از ۱۰ میلیارد دلار طرح تامین مالی بصورت مصوب
با افزایش گرما طی روزهای گذشته، کشور با افزایش مصرف برق مواجه بوده که این میزان مصرف به عدد ۷۶۸۰۰ مگاوات رسیده است.