۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۹
امروز (دوشنبه ۲۱ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۶ هزار واحد قد کشید.

بورس سبزپوش شد

فرارو، شاخص کل بورس تهران با رشد ۱۶ هزار و ۱۹۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۷۸ هزار و ۹۰ واحدی قرار گرفت و پس از ۲ روز متوالی در هفته جاری که روند بورس نزولی بود تغییر مسیر داد.

شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۲ هزار و ۵۸۴ واحدی در ارتفاع ۶۷۵ هزار و ۱۵ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۳۱۱ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۶ هزار و ۷۸۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فولاد، فملی، وتجارت، شپنا، وبملت، تاپیکو و شستا بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۵۴ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۲۶۴ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۱۴۴ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۱۰۵ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۱۶ هزار و ۷۰۶ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ نماد‌های آریا، شگویا، زاگرس، خاور، تجلی و فصبا بیشترین تاثیر بر رشد و نماد انتخاب بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.