۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۸
امروز (یکشنبه ۲۰ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، حدود ۳ هزار واحد کاهش یافت.

بورس قصد صعود ندارد

شاخص کل بورس تهران با کاهش ۲ هزار و ۹۲۴ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۶۱ هزار و ۴۶۵ واحدی قرار گرفت و برای دومین روز متوالی در هفته جاری به روند نزولی خود ادامه داد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با کاهش ۳ هزار و ۳۲۹ واحدی در ارتفاع ۶۷۲ هزار و ۳۳۰ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۰ همت و ۷۴۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۳۰ هزار و ۸۲۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فولاد، فملی، وبملت و شستا بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های نوری، بوعلی و وامید بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۱۹ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۱۰۹ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۶۰ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۱۰۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۱۳ هزار و ۶۶۶ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، هرمز، زاگرس، انتخاب، بپاس و آریان بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد تجلی بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.