۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۴
ارقام پیشنهادی فروشنده‌های اطلس در بازار آزاد نسبت به هفته قبل ۱۰ میلیون پایین آمده است

خودرو جدید سایپا ارزان شد

ارزان‌ترین سواری تولیدی، مدل‌هایی مثل ساینا S دنده‌ای و کوییک SR دنده‌ای به‌حساب می‌آیند. قیمت ساینا S دنده‌ای در بازار آزاد به‌طور متوسط ۴۲۰ میلیون تومان است و خرید کوییک SR دنده‌ای تقریبا همین اندازه خرج برمی‌دارد.

به گزارش فرارو؛ قیمت کوییک GX در بازار آزاد به ۴۲۵ میلیون تومان می‌رسد و شاهین اتوماتیک که گرانقیمت‌ترین سواری داخلی سایپاست، ۸۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 
 

قیمت اطلس در بازار آزاد به عنوان جدید‌ترین سواری سایپا به ۵۷۰ میلیون تومان تقلیل پیدا کرده و نسبت به خریدوفروش‌های هفته قبل ۱۰ میلیون کمتر است.

پراید ۱۵۱ که ۳۲۸ میلیون قیمت خورده، افت قیمت دو میلیون تومانی را تجربه می‌کند. چانگان‌های وارداتی سایپا اما در مسیر دیگری قدم برداشتند و هر کدام ۱۰ میلیون بیشتر از پنجشنبه پیشین معامله می‌شوند. قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید. 

قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد
خودرو ۱۷ خرداد ۱۹ خرداد 
پراید ۱۵۱ تیپ DA مدل ۱۴۰۳ ۳۳۰ میلیون تومان ۳۲۸ میلیون تومان

ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۴۲۳ میلیون تومان

۴۲۰ میلیون تومان

کوئیک GX مدل ۱۴۰۳

۴۲۵ میلیون تومان

۴۲۵ میلیون تومان

کوئیک SR دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۴۲۰ میلیون تومان

۴۲۰ میلیون تومان

اطلس مدل ۱۴۰۳

۵۷۰ میلیون تومان

۵۶۰ میلیون تومان

چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲

یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان

یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان

چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳

یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان

شاهین دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۷۲۰ میلیون تومان

۷۲۰ میلیون تومان

شاهین اتوماتیک مدل ۱۴۰۳

۸۲۰ میلیون تومان

۸۲۰ میلیون تومان

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.