۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷
امروز (شنبه ۱۹ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۸ هزار واحد افت کرد.

ریزش بورس ادامه دارد

شاخص کل بورس تهران با ریزش ۱۸ هزار و ۵۴۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۶۳ هزار و ۵۷۲ واحدی قرار گرفت و هفته را با روند ریزشی آغاز کرد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با افت ۳ هزار و ۵۹۶ واحدی در ارتفاع ۶۷۵ هزار و ۵۷۴ واحدی قرار گرفت.

ارزش بازار بورس تهران به ۷۰ همت و ۸۳۵ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۵ هزار و ۱۹۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، نوری، شبندر، شستا و فارس، بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران با ریزش ۲۲۳ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۲۲۸ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۱۲۶ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۱۲۱ میلیارد تومان رسید و تعداد ۸۸ هزار و ۵۳۸ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، شگویا، هرمز، زاگرس، خاور، بپاس و فصبا بیشترین تاثیر بر افت شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.