۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
امروز (چهارشنبه ۱۶ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۶ هزار واحد ریخت.

ریزش بورس در آخرین روز هفته

شاخص کل بورس تهران با افت ۶ هزار و ۱۲۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۱ هزار و ۵۶۱ واحدی قرار گرفت و برای دومین روز معاملاتی متوالی به روند نزولی خود، ادامه داد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس نیز با افت ۲ هزار و ۴۹۵ واحدی در ارتفاع ۶۷۹ هزار و ۱۳۲ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۴۵۴ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۹۲ هزار و ۶۲۳ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های وامید، شبندر، فملی، فولاد، شپنا و شتران، بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد خودرو بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۱۰ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۴۵۱ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۲۵۱ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۱۳۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۰۲ هزار و ۲۰۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، شگویا، بپاس، زاگرس و شرانل، بیشترین تاثیر بر افت و نماد‌های خاور و تجلی بیشترین تاثیر بر صعود شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.