۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۳
آیفون ۱۳ معمولی حداقل نزدیک ۴۴ میلیون قیمت دارد، اما خرید آیفون ۱۳ پرو مکس تا ۱۵۰ میلیون آب می‌خورد

آیفون ۱۳ چقدر فروخته می‌شود؟

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه یک ترابایت در بازار موبایل گران‌ترین گوشی فعلی است و با پارت‌نامبر CH نزدیک ۱۵۰ میلیون تومان قیمت خورده. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با ۵۱۲ گیگ فضای ذخیره‌سازی به ۱۴۴ میلیون تومان تقلیل پیدا می‌کند.

آیفون ۱۳ معمولی را حداقل نزدیک ۴۴ میلیون می‌فروشند. خرید آیفون ۱۳ معمولی با ۲۵۶ گیگ فضای ذخیره‌سازی نیز ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان آب می‌خورد.

 
 

آیفون ۱۱ اما ارزان‌ترین گوشی موجود اپل در ایران است. با ۶۴ گیگ فضا ذخیره‌سازی ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد و آیفون SE مدل ۲۰۲۲ را می‌شود به ۲۹ میلیون تومان صاحب شد. قیمت انواع گوشی اپل در بازار را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت انواع گوشی آیفون
مدل قیمت
آیفون ۱۳ نسخه CH (۱۲۸ گیگابایت) ۴۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ نسخه CH (۲۵۶ گیگابایت) ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو CH (۲۵۶ گیگابایت) ۱۰۳ میلیون تومان
آیفون ۱۱ (۶۴ گیگابایت) ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه CH (نسخه ۵۱۲ گیگابایت) ۱۴۴ میلیون تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه CH (نسخه یک ترابایت) ۱۵۰ میلیون تومان
آیفون SE مدل ۲۰۲۲ (نسخه ۱۲۸ گیگابایت) ۲۹ میلیون تومان
: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.