۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳
رئیس صندوق توسعه ملی انصراف خود را از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

انصراف مهدی غضنفری رئیس صندوق توسعه ملی از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

مهدی غضنفری رئیس صندوق توسعه ملی با انتشار توئیتی در شبکه اجتماعی ایکس از نامزدی در انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری انصراف داد.

غضنفری در این توئیت با گرامی داشت یاد امام راحل عظیم الشان (ره) و شهدای خدمت نوشته است:

"هم اینک در شرایط بسیار خطیر ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی هستیم. لذا داشتن درک عمیق از پیچیدگی حکمرانی و فرایندهای تصمیم‌سازی، و حفظ وحدت، ضرورتی انکارناپذیر است.

با توجه حضور نامزدهایی با گرایش های سیاسی متنوع، انشاءالله انتخابات ۸ تیر پر شور خواهد بود.

اینجانب ضمن تشکر از همه خوبان همراه، با بررسی همه جانبه شرایط، رصد وضعیت و انجام مشورت ها، نهایتا از تصمیم ثبت‌نام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری منصرف شدم.

از خداوند متعال برای منتخب مردم، توفیق خدمت و برای ملت شریف و بزرگ ایران، «دولتی خردمند، مردمی ثروتمند و ایرانی قدرتمند» آرزومندم."

مهدی غضنفری رئیس صندوق توسعه ملی پیش تر در پاسخ به دعوت فعالان سیاسی و گروه های مختلف برای نامزدی در انتخابات تاکید کرده بود: با توجه به پیشنهاد فعالان سیاسی، دوستان و همکاران سابق در صورت ورود به عرصه انتخابات به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ثبت نام می کند.

: اشتراک گذاری
برچسب ها: مهدی غضنفری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.