۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱
نشانگر Pi Cycle Top بیت‌کوین مشخص کرد که قیمت بیت‌کوین در آستانه رسیدن به میانگین متحرک ۱۱۱ روزه (MA) است.

قیمت بیت کوین صعودی می‌شود؟

داده‌های کوین مارکت کپ نشان داد که قیمت بیت‌کوین در هفت روز گذشته بیش از ۲ درصد کاهش یافته، با این حال، ممکن است روز‌های آینده وضعیت این رمزارز دیجیتال متفاوت شود.

به گزارش ایسنا، به تازگی تحلیلگر محبوب رمزارزها، میلکی‌بول، توییتی منتشر کرده که در آن پیشرفت جالبی را برجسته کرده است. بر این اساس، از دیدگاه کوتاه‌مدت، هیچ چیز نزولی به نظر نمی‌رسد، بلکه در حال افزایش برای حرکت بعدی است.

 

این مورد در اوضاعی برای گاو‌ها رخ داده است که بیت‌کوین به معاملات بالای سطح حمایت حیاتی خود ادامه می‌دهد و سیزدهمین جریان صندوق‌های قابل معامله در بورس به‌صورت متوالی مثبت است.

تجزیه و تحلیل ای‌ام‌بی‌کریپتو (AMBCrypto) از داده‌های کریپتوکوانت نشان داد که CDD باینری بیت‌کوین سبز است، یعنی حرکات دارندگان بلندمدت در هفت روز گذشته کمتر از میانگین بوده است. با این حال، بقیه معیار‌ها بسیار نزولی به نظر می‌رسد؛ به‌عنوان مثال، سپرده خالص بیت‌کوین در صرافی‌ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالاتر بود. نسبت سود خروجی خرج‌شده (aSORP) آن نیز قرمز بود، به این معنی که فروش بسیاری از سرمایه‌گذاران با سود همراه است که در میان بازار صعودی، می‌تواند نشان‌دهنده بازار بالا باشد.

علاوه بر این، شاخص ترس و طمع بیت‌کوین در زمان انتشار این مطلب ۷۲ بود، به این معنی که بازار در مرحله طمع قرار دارد. هر زمان که معیار به این سطح برسد، تغییرات اصلاح قیمت زیاد است. با این حال، داده‌های گلسنود نشان‌دهنده شاخصی است که به پمپ قیمت اشاره می‌کند.

نشانگر Pi Cycle Top بیت‌کوین مشخص کرد که قیمت بیت‌کوین در آستانه رسیدن به میانگین متحرک ۱۱۱ روزه (MA) است. بنابراین، پس از رسیدن بیت‌کوین به سطح حمایت که نشان‌دهنده پایین بودن بازار است، شانس بازگشت به بازار بالاست.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۶۶ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۱ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵.۳ میلیارد دلار است که ۳۹.۴۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹۱ میلیارد دلار است که ۸.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۰.۹۱ میلیارد دلار است که ۹۰.۳۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارز‌های دیجیتالی (تا ساعت ۸:۲۹ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۷ هزار و ۸۰۰.۶۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۶۸ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۸۱۵.۴۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۹ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۶۰۴.۷۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۶ درصد افزایش

۵- سولانا

قیمت: ۱۶۵.۸۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۶ درصد افزایش

۶- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱درصد افزایش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۵۱۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۶۶ درصد کاهش

۸- دوج کوین

قیمت: ۰.۱۶۰۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۹۵ درصد کاهش

۹- کاردانو

قیمت: ۰.۴۵۲۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۲۹ درصد کاهش

۱۰ – تون کوین

قیمت: ۶.۳۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۴ درصد کاهش

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.