۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
رئیس صندوق توسعه ملی از آخرین بررسی ها در مورد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این صورت به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت می کنم.

ورود مهدی غضنفری رئیس صندوق توسعه ملی به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری

رئیس صندوق توسعه ملی از آخرین بررسی ها در مورد کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این صورت به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت می کنم.

مهدی غضنفری رئیس صندوق توسعه ملی در گفت و گو با تجارت آنلاین از ورود به صحنه انتخابات دوره چهارهم ریاست جمهوری خبر داد و گفت: با توجه به پیشنهاد برخی از فعالان سیاسی، دوستان و همکاران سابق من در حال بررسی شرایط و رصد وضعیت هستم.

وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به علت این تصمیم و اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تغییرات اساسی در شیوه ها و روش‌های حکمرانی به منظور رونق اقتصادی، بهبود رفاه عمومی، ارتقای عزت ملی و پیروزی در رقابت‌های اقتصادی منطقه ای و ملی از مهمترین علت های حضورم به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری است.

مهدی غضنفری تاکید کرد: با احترام به همه سلیقه ها و گرایش های سیاسی به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت می کنم و معتقدم اگر کسی بخواهد در این حوزه وارد شود بی شک باید با استفاده از روش‌های و شیوه های نوین حکمرانی و بهره گیری از  ایده های مقبول و کارشناسی شده و نظرات متخصصان داخلی و خارجی به منظور سامان دهی کارها و حل مشکلات و تراز رساندن ناترازی ها فعالیت کند.

رئیس صندوق توسعه ملی با بیان اینکه برای تصمیم گیری قطعی و ثبت نام در انتخابات طی روزهای پیش رو نیازمند بررسی همه جانبه و رصد شرایط هستم، اظهار داشت:  من هم مانند همه مردم ایران در سوگ شهادت رئیس جمهور عزیز و محبوب آیت الله رئیسی هستم؛ اگر بخواهیم راه ایشان را به پایان برسانیم باید همه وارد صحنه شویم و ایرانی قدرتمند و مردمی ثروتمند و در رفاه بسازیم.

مهدی غضنفری با تاکید بر با ایده حکمرانی متعالی و نگاه توسعه ای و تجربه می توانیم شرایط بهتری برای اقتصاد کشور رقم بزنیم تصریح کرد: با شعار "دولت خردمند، مردم ثروتمند و ایران قدرتمند" وارد رقابت های انتخاباتی خواهم شد.

رئیس صندوق توسعه ملی افزود: باید از تکرار مکررات که مشکلات را بیشتر می‌کند اجتناب کرد و با یک نظریه و مدل وارد این مسیر شویم تا آن مدل ما را برای حل مسائل و مشکلات کمک کند. من به عنوان کسی که تئوری حکمرانی متعالی را برای اولین بار مطرح کردم فکر می‌کنم باید اصلاحات را در تئوری‌ها انجام دهیم و بدون این کار و تفاوت قائل شدن بین موضوعات ممکن است در مسیر سعی و خطا و مسیر‌های متعدد بیفتیم؛ ممکن است به جای حل مشکلات، چاله‌ها را بیشتر کنیم.

: اشتراک گذاری
برچسب ها: مهدی غضنفری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.