۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۳
امروز (چهارشنبه) مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز گذشته ۱.۵۸ درصد بیشتر شده است.

آخرین وضعیت بیت کوین و رمزارز‌ها

محصولات ارز‌های دیجیتال در هفته گذشته بیش از ۱.۰۵ میلیارد دلار ورودی ثبت کردند.

به گزارش ایسنا، داده‌های کوین شیرز مشخص کرد که محصولات سرمایه‌گذاری ارز‌های دیجیتال در هفته گذشته جریان قابل توجهی را تجربه کردند که در مجموع بیش از ۱.۰۵ میلیارد دلار بود. محصولات بیت‌کوین (BTC) ذینفعان اصلی بودند که ۱.۰۱۲ میلیارد دلار جذب کردند. محصولات متمرکز بر اتریوم نیز با ۳۵.۵ میلیون دلار ورودی مورد توجه قرار گرفتند.

 

سایر محصولات سرمایه‌گذاری آلت‌کوین نیز شاهد جریان‌های قابل‌توجهی بودند. محصولات سولانا (SOL) با هشت میلیون دلار ورودی برجسته بودند که مجموع جریان‌های سالانه را به ۲۹ میلیون دلار رساند. این نشان‌دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به پلتفرم قرارداد هوشمند سولاناست.

در همین حال، برخی محصولات بیت‌کوین شاهد خروج ۴.۳ میلیون دلاری بودند. این حرکات در مدت کوتاهی پس از تایید برخی درخواست‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس اتر (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا رخ داد. انتظار می‌رود این تایید راه را برای شروع معاملات این محصولات در اواخر سال جاری هموار و تغییر قابل توجهی در موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد ارز‌های دیجیتال ایجاد کند.

تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در فضای ارز‌های دیجیتال با خوش‌بینی مواجه شد. قیمت اتریوم یک روز پس از اعلام تاییدیه حدود ۲۰ درصد افزایش یافت، در حالی که بازار کلی ارز‌های دیجیتال ۲۰۰ میلیارد دلار به ارزش خود اضافه کرد. این تایید نشان‌دهنده تغییر قابل توجه برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکاست که از لحاظ تاریخی در مورد ارز‌های دیجیتال محتاط بوده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۵۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۴۲ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۰۷ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۹۰.۴۲ میلیارد دلار است که ۱.۷۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۶.۱۵ میلیارد دلار است که ۶.۸۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۸۴.۴۵ میلیارد دلار است که ۹۳.۴۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارز‌های دیجیتالی (تا ساعت ۸:۲۳ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۸ هزار و ۷۴۲.۲۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۴ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۸۵۹.۷۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۲ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۸۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۹ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۶۰۱.۶۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۲۸ درصد کاهش

۵- سولانا

قیمت: ۱۷۱.۸۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۹۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۶۸ درصد کاهش

۶- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱درصد افزایش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۵۲۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۳۳ درصد کاهش

۸- دوج کوین

قیمت: ۰.۱۶۹۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۳.۶۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۵ درصد افزایش

۹ – تون کوین

قیمت: ۶.۵۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۳۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۱۵ درصد افزایش

۱۰- شیبا اینو

قیمت: ۰.۰۰۰۰۰۲۸۶۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۶.۴۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۹۱ درصد افزایش

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.