۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
امروز (سه شنبه ۸ خردادماه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۱ هزار واحد قد کشید.

بورس مثبت شد

شاخص کل بورس تهران با رشد ۱۱ هزار و ۷۱۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۶۹ هزار و ۸۴۸ واحدی قرار گرفت و روند بازار سهام، پس از اینکه طی ۴ روز معاملاتی متوالی، نزولی بود بالاخره، مثبت شد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۱ هزار و ۱۵۴ واحدی در ارتفاع ۶۸۱ هزار و ۷۰۱ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۱۰۸ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۹۸ هزار و ۹۴۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فملی، فولاد، شستا، وبملت، وغدیر، نوری و فارس بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۲۷ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۴۹۵ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۳۶۸ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۱۷۲ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۲۰ هزار و ۲۹۵ معامله مورد دادوستد قرار گرفت؛ ارزش معاملات امروز نیز به ۴۸ همت و ۲۱۲ میلیارد تومان رسید.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، هرمز، خاور، تجلی، فغدیر و فصبا بیشترین تاثیر بر رشد و نماد زاگرس بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.