۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶
امروز (یکشنبه ۶ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از هزار ۲۰ واحد کاهش یافت.

روند نزولی بورس

شاخص کل بورس تهران با ریزش ۲۰ هزار و ۷۳۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۷۷ هزار و ۷۵۱ واحدی قرار گرفت و برای دومین روز متوالی در هفته جاری، به روند نزولی خود ادامه داد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با افت ۴ هزار و ۲۶۱ واحدی در ارتفاع ۶۸۵ هزار و ۵۱۰ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۴۰۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۳۵ هزار و ۷۶۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فولاد، فملی، فارس، شپنا، شستا، وبملت و شبندر بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز با ریزش ۲۶۴ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۵۸۱ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۴۲۰ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۲۰۲ میلیارد تومان رسید و تعداد ۸۳ هزار و ۱۶۵ معامله مورد دادوستد قرار گرفت؛ ارزش معاملات امروز نیز به ۳۵ همت و ۱۳۷ میلیارد تومان رسید.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، شگویا، فغدیر، هرمز، زاگرس، خاور و کگهر بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.