۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۷
امروز (شنبه ۵ خرداد) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۶ هزار واحد ریخت.

تداوم ریزش بورس

شاخص کل بورس تهران با افت هزار ۱۶ و ۹۶۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۷ هزار و ۱۷۵ واحدی قرار گرفت و هفته را با ریزش، شروع کرد.

به گزارش فرارو، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۴ هزار ۳۰۲ واحدی در ارتفاع ۶۸۹ هزار و ۶۵۵ واحدی قرار گرفت.

 

ارزش بازار بورس تهران به ۷۲ همت و ۹۰ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۳۲ هزار و ۴۶۶ معامله، مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، فارس، شستا، شبندر و وغدیر بیشترین تاثیر بر افت شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۲۰۵ واحدی در ارتفاع ۲۲ هزار و ۸۴۳ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۲ همت و ۵۷۰ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۲۳۴ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۱۰ هزار و ۳۹۷ معامله مورد دادوستد قرار گرفت؛ ارزش معاملات فرابورس ایران، نیز به ۲۹ همت و ۸۶۴ میلیارد تومان رسید.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، شگویا، زاگرس، وسپهر، خاور، ارفع و مارون، بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.