۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴
در هفته اخیر و همزمان با تداوم ریزش شاخص کل بورس تهران، روند خروج سرمایه از بورس تهران نیز ادامه داشت.

رشد باورنکردنی خروج سرمایه از بورس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه در بورس تهران ادامه داشت. در اولین روز هفته 272 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. روز یکشنبه این رقم به 176 میلیارد تومان رسید.

اقتصادنیوز نوشت:روز دوشنبه نیز 499 میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد. روز سه‌شنبه 132 میلیارد تومان خارج شد.

در آخرین روز معاملاتی هفته پول حقیقی خارج شد و ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار 260 میلیارد تومان بود.

در مجموع کل هفته هزار و 339 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی 268 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین 86 درصد افزایش داشته است.

حقیقی‌ها از بازار فرار کردند/رشد باورنکردنی خروج سرمایه از بورس 

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

روز شنبه نماد خودرو بیشترین خروج سرمایه داشت و فملی، وامید، وبملت و فکمند در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای حفارس، ثفارس، دامین، وتوسم و خگستر بیشترین ورود پول حقیقی داشتند.

روز یکشنبه بیشترین خروج سرمایه به نماد خودرو تعلق داشت و دامین، خساپا، وطوبی و ثامان در رتبه‌های بعدی بودند. در سوی دیگر، نمادهای توسن، وتجارت، فولاد، خبنیان و ثفارس بیشترین ورود را داشتند. در روز دوشنبه نیز بیشترین خروج به خودرو، خساپا، دامین، فولاد و شپنا اختصاص داشت و نمادهای وطوبی، ولکار، کقزوی، خگستر و آسیاتک بیشترین ورود پول را داشتند.

روز سه‌شنبه بیشترین خروج سرمایه به نماد خودرو تعلق داشت و نمادهای وبملت، خساپا، تاپیکو و ارفع در رده‌های بعدی بودند. بیشترین ورود پول نیز به وآذر، وطوبی، وتوس، دامین و ولکار اختصاص داشت.

در آخرین روز هفته بیشترین خروج پول متعلق به نماد جم پیلن بود. نمادهای وامید، بتهران، دکوثر و دامین در رتبه‌های بعدی بودند و در سوی دیگر ونیرو، کلر، شرنگی، ثمسکن و وبملت بیشترین تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی را داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.