۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۰
«طرح برخورد و توقیف خودرو‌های شوتی در محور‌های آزادراهی و بزرگراهی پایتخت به صورت گسترده در دستور کار قرار دارد.»

طرح توقیف این خودرو‌ها شروع شد

رئیس پلیس راه پایتخت از اجرای طرح برخورد و توقیف خودرو‌های شوتی در محور‌های آزادراهی و بزرگراهی پایتخت خبر داد.

به گزارش فارس، سرهنگ ابراهیم ارزانی رئیس پلیس راه پایتخت به اجرای طرح برخورد با خودرو‌های شوتی (قاچاق بر) در محور‌های مواصلاتی منتهی به پایتخت اشاره و اظهار داشت: طرح برخورد و توقیف خودرو‌های شوتی در محور‌های آزادراهی و بزرگراهی پایتخت به صورت گسترده در دستور کار قرار دارد.

 

رئیس پلیس راه پایتخت تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس راه پایتخت تاکنون بالغ بر ۵۰ دستگاه خودروی شوتی، توقیف و به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان باید از تغییر در قدرت موتور، ارتفاع خودرو و تغییر کمک فنر و ... خودداری کرده و خودرو را از حالت استاندارد و ایمن خود خارج نکنند چرا که می‌تواند برای راننده و سایر کاربران ترافیک حادثه ایجاد کند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.