۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳
در هفته اخیر و همزمان با تداوم ریزش شاخص کل بورس تهران، روند خروج سرمایه از بورس تهران نیز ادامه داشت.

بورس در هفته ای که گذشت

در هفته اخیر روند خروج سرمایه در بورس تهران ادامه داشت. در اولین روز هفته ۸۴ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.

به گزارش اقتصادنیوز، روز دوشنبه نیز ۲۹۶ میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد. روز سه‌شنبه ۱۴۸ میلیارد تومان خارج شد.

 

در آخرین روز معاملاتی هفته پول حقیقی خارج شد و ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی بازار ۵۰ میلیارد تومان بود.

در مجموع کل هفته ۵۷۸ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۴۴ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین ۱۱ درصد افزایش داشته است.

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

میزان تغییر مالکیت سهام در معاملات بورس تهران

روز یکشنبه بیشترین خروج سرمایه به نماد شستا تعلق داشت و خساپا، وبملت، شپنا و سخوز در رتبه‌های بعدی بودند. در سوی دیگر، نماد‌های وتوس، توسن، غبشهر، حتاید و شگستر بیشترین ورود را داشتند. در روز دوشنبه نیز بیشترین خروج به خودرو، فملی، خساپا، ثپردیس و شپنا اختصاص داشت و نماد‌های کاذر، وتوس، درازک، ختوقا و فزر بیشترین ورود پول را داشتند.

روز سه‌شنبه بیشترین خروج سرمایه به نماد خساپا تعلق داشت و نماد‌های خودرو، نوری، ثپردیس و کماسه در رده‌های بعدی بودند. بیشترین ورود پول نیز به توسن، دامین، خبنیان، غفارس و لابسا اختصاص داشت.

در آخرین روز هفته بیشترین خروج پول متعلق به نماد فکمند بود. کیسون، ثامان، خساپا و سفار در رتبه‌های بعدی بودند و در سوی دیگر توسن، خاهن، ثفارس، حفارس و غفارس بیشترین تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی را داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.