۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵
امروز (سه شنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، حدود ۸ هزار واحد کاهش یافت.

شاخص کل بورس تهران با کاهش ۷ هزار و ۶۴۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۴۴۹ واحدی قرار گرفت و برای هفتمین روز متوالی به روند نزولی خود ادامه داد.

به گزارش زنگ اقتصاد ، شاخص کل هم‌وزن بورس نیز با کاهش ۲ هزار و ۷۶۰ واحدی در ارتفاع ۷۴۱ هزار و ۳۴۴ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۷ همت و ۷۹ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۹۸ هزار و ۲۵۲ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های فارس، شبندر، شتران، وغدیر، وبملت، ومعادن و ثفارس بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران، با کاهش ۳۸ واحدی در ارتفاع ۲۴ هزار و ۹۵۷ واحدی قرار گرفت و ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۷۶۷ میلیارد تومان رسید.

ارزش بازار پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۳۲۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۶۲ هزار و ۶۲۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است، نماد‌های آریا، خاور، بپارس و وهور بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد‌های سپیدار، آریان و ودی بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.