۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۱
قیمت سکه امامی با افت ۱۸۵ هزار تومانی درمقایسه با دیروز، از مرز ۴۲ میلیون عقب رفت

سکه یک کانال عقب رفت

به گزارش زنگ اقتصاد، قیمت طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت گرمی ۷۲ هزار تومان نسبت به خریدوفروش‌های دیروز تقلیل پیدا کرد و به از مرز سه میلیون و ۵۰۰ پایین آمد.

سکه امامی همزمان با افت قیمت طلا، از مرز ۴۲ میلیون عقب رفت. با این حال نرخ دلار و یورو مبادله‌ای که از سوی مرکز مبادله ارز و طلا ایران اعلام می‌شود، به‌ترتیب ۱۹۰ و ۲۹۰ تومان درمقایسه با دیروز رشد داشته است.

 
 

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله

نرخ دلار خدماتی امروز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا ایران ۴۴ هزار و ۷۸۰ تومان است.

دلار خدماتی به‌این ترتیب نسبت به خریدوفروش‌های روز دوشنبه مرکز مبادله ارز و طلا ۱۹۰ تومان ارتقا پیدا کرده و همزمان یورو خدماتی امروز با افزایش قیمت ۲۹۰ تومانی، از مرز ۴۸ هزار تومان عبور کرد.

قیمت یورو خدماتی که مبنای محاسبه ارز دولتی است، امروز ۴۸ هزار و ۲۷۰ تومان خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با نرخی زیر بازار آزاد سراغ خرید یورو خدماتی بروند.

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ارز و طلا

انواع ارز خدماتی 17 اردیبهشت 18 اردیبهشت
دلار خدماتی 44 هزار و 590 تومان

44 هزار و 780 تومان

یورو خدماتی

47 هزار و 980 تومان

48 هزار و 270 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت همزمان با معاملات ابتدایی بازار گرمی ۷۲ هزار تومان نسبت به معاملات عصر دیروز کاهش پیدا کرد.

هر گرم طلا ۱۸ عیار به این ترتیب معادل سه میلیون و ۴۲۴ هزار تومان معامله شد و همزمان سکه امامی از مرز ۴۲ میلیون پایین آمد.

سکه امامی به‌طور متوسط ۱۸۵ هزار تومان ارزان شد و معادل ۴۱ میلیون و ۹۵۱ هزار تومان به فروش رسید. ربع‌سکه نیز ۱۰۰ هزار تومان از قیمتش را از دست داد و به‌طور متوسط ۱۵ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت انواع طلا و سکه

طلا و سکه

17 اردیبهشت 18 اردیبهشت

هر گرم طلا ۱۸ عیار

سه میلیون و 496 هزار تومان

سه میلیون و 424 هزار تومان

سکه امامی

42 میلیون و 136 هزار تومان

41 میلیون و 951 هزار تومان

نیم سکه

23 میلیون و 860 هزار تومان

23 میلیون و 860 هزار تومان

ربع سکه

15 میلیون و 240 هزار تومان

15 میلیون و 340 هزار تومان

سکه گرمی

شش میلیون و 620 هزار تومان

شش میلیون و 620 هزار تومان

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.