۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۹
امروز (دوشنبه ۱۷ اردیبهشت) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۲۰ هزار واحد کاهش یافت.

ریزش سنگین بورس

امروز شاخص کل بورس تهران با ریزش ۲۰ هزار و ۶۴۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۳۹ هزار و ۹۸ واحدی قرار گرفت و برای ششمین روز متوالی نزولی شد.

به گزارش زنگ اقتصاد، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با کاهش ۶ هزار و ۹۳۶ واحدی در ارتفاع ۷۴۴ هزار و ۳۴۰ واحدی قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بورس تهران به ۷۷ همت و ۳۴۰ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۰۷ هزار و ۴۷۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

لازم به ذکر است، نماد‌های فولاد، فملی، فارس، شپنا، وبملت، شبندر و شستا بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران با ریزش ۲۰۲ واحدی در ارتفاع ۲۴ هزار و ۹۹۸ واحدی قرار گرفت و ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۷۹۳ میلیارد تومان رسید.

ارزش پایه فرابورس ایران به ۳ همت و ۳۲۲ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۶۶ هزار و ۵۵۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، نماد‌های آریا، خاور، هرمز، مادیرا، وسپهر و بپاس بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد سپیدار بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

 

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.