۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰
رحمت الله فیروزی پور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
رحمت الله فیروزی پور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نقش بانک مرکزی در حمایت از تولید، تحول در دیپلماسی اقتصادی ،شفافیت سامانه ها و ارتقای فناوری های بانکداری دیجیتال برجسته بوده است.

نقش بانک مرکزی در حمایت از تولید، بانکداری دیجیتال و دیپلماسی اقتصادی برجسته است

رحمت الله فیروزی پور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:تحقق شعار راهبردی “جهش تولید با مشارکت مردم" با اجرای صحیح سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و ارتقای فناوری های تولید محقق می شود.

نماینده مردم نطنز،قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری ،صراحتا در طلیعه سال نو، تاکید کردند باید زمینه حضور بخش غیردولتی و مردمی به عرصه تولید باز شود تا از ظرفیت‌های قابل دسترس اقتصادی حضور بخش غیر دولتی و خصوصی و مردمی به نفع مردم استفاده گردد.

فیروزی پور پیشنهاد داد: برای هماهنگی و هم افزایی ‌و تعامل بیشتر، کمیته ارتقای جهش تولید با مسوولیت معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی،رئیس کل بانک مرکزی، وزیر صمت ،وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان بودجه و برنامه و نماینده ای از سوی مجلس و نماینده ای از طرف قوه قضائیه تشکیل و زمینه های جهش تولید را عملیاتی نمایند.

نماینده مردم نطنز،قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در شرایطی که تولید باید در مسیر صنعت نسل پنجم مبتنی بر فناوری و نوآوری و هوشمندسازی قدم بردارد، ارتقای فناوری های تولید و حرکت در مسیر نوآوری و پیشرفت در عرصه ملی از الزامات جهش تولید ملی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اقدامات موثر یک سال و نیم اخیر دکتر فرزین در بانک مرکزی در حمایت از تولید، تحول در حوزه دیپلماسی اقتصادی ،شفافیت سامانه ها،ارتقای فناوری های بانکداری دیجیتال و نقش برجسته بانک مرکزی در اجرای نقشه راه فناوری تنظیم‌گری که حمایت عملی از بخش‌ تولید بوده است ،پیشنهاد داد در راستای جهش تولید و مشارکت مردمی در ارتقای تولید در عرصه صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری راهکارهای حمایتی از فعالان حوزه صنایع دستی،گردشگری و تولیدکنندگان مرتبط نیز پیش بینی گردد.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.