۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
امروز (شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۷۷ هزار واحد افزایش یافت.

کام سهامداران شیرین شد

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه با افزایش ۷۷ هزار و ۶۴۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۸۵۷ واحدی قرار گرفت و اردیبهشت ماه را طوفانی، آغاز کرد.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۲۱ هزار و ۴۵۵ واحدی در ارتفاع ۷۴۵ هزار و ۲۱ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۹ همت و ۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۹۳ هزار و ۹۰۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، فارس، شستا، شبندر و وبملت بیشترین تاثیر بر رشد شاخص بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۵۹۱ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۲۰۷ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۹۲۰ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۸۰ هزار و ۹۸۲ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های شگویا، وسپهر، هرمز، ارفع، خاور، زاگرس و انتخاب، بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.