۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
امروز (شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۷۷ هزار واحد افزایش یافت.

کام سهامداران شیرین شد

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه با افزایش ۷۷ هزار و ۶۴۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۸۵۷ واحدی قرار گرفت و اردیبهشت ماه را طوفانی، آغاز کرد.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۲۱ هزار و ۴۵۵ واحدی در ارتفاع ۷۴۵ هزار و ۲۱ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۹ همت و ۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۹۳ هزار و ۹۰۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، فارس، شستا، شبندر و وبملت بیشترین تاثیر بر رشد شاخص بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۵۹۱ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۲۰۷ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۹۲۰ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۸۰ هزار و ۹۸۲ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های شگویا، وسپهر، هرمز، ارفع، خاور، زاگرس و انتخاب، بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.