۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۵
اتفاق مثبتی که در برنامه هفتم توسعه دیده شده حضور صندوق توسعه ملی در پروژه‌های بالادست صنعت نفت است. اما چرا بهره برداری صندوق توسعه ملی از چاه‌های نفتی به نفع همه است؟

یکی از اتفاقات مثبتی که در برنامه هفتم توسعه پیش‌بینی شده حضور صندوق توسعه ملی در صنعت نفت است؛ اتفاقی که افزایش تولید نفت را در پی دارد و افزایش تولید نفت نیز مساوی با کاهش مشکلات داخلی مخصوصا در حوزه گاز است. افزایش تولید نفت به رشد توسعه اقتصادی، افزایش اشتغال، افزایش صادرات، افزایش درآمد نفتی و در نهایت حفظ منابع صندوق توسعه ملی کمک خواهد کرد. چرا بهره برداری صندوق توسعه ملی از چاه‌های نفتی به نفع همه است؟

 

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.