۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰
امروز (سه شنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۷ هزار واحد قد کشید.

بورس با سبزپوشی هفته را به پایان رساند

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش ۷ هزار و ۴۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۶۱ هزار و ۹۰۰ واحدی قرار گرفت و برای سومین روز متوالی در هفته جاری صعودی شد و با سبزپوشی به تعطیلات عید سعید فطر رفت.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۱ هزار و ۷۴۲ واحدی در ارتفاع ۷۵۱ هزار و ۳۱۹ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۸ همت و ۴۳۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۵۴ هزار و ۷۲۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نمادهای، فولاد، فملی، فارس، نوری، شپنا، وپارس و شبندر بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش ۱۵ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۳۹۶ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۴ همت و ۱۷۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۹۰ هزار و ۵۹۰ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فزر، ارفع، سرچشمه، مادیرا، ثپردیس و توربل بیشترین تاثیر بر رشد و نماد خاور بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.