۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
امروز (دوشنبه ۲۰ فروردین) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۹ هزار واحد افزایش یافت.

بورس جان گرفت

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ۱۹ هزار و ۹۲۷ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۸۵۲ واحدی قرار گرفت و برای دومین روز متوالی در هفته جاری، صعودی شد.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با افزایش ۸ هزار و ۴۰۴ واحدی در ارتفاع ۷۴۹ هزار و ۵۷۳ واحدی قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۸ همت و ۱۸۱ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۳۰ هزار و ۹۹۷ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فارس، فملی، شپنا، وبملت، بوعلی، شبندر و نوری بیشتریت تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش ۲۵۶ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۳۸۰ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۴ همت و ۱۶۷ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۳ هزار و ۳۴۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریان، فصبا، شگویا، وسپهر و هرمز بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های وهور و فرز بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.