۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۶
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: نرخ جرایم رانندگی در تخلفات حادثه ساز۴ تا ۵ برابر خواهد شد.

افزایش ۵ برابری نرخ برخی جرایم رانندگی

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: نرخ جرایم رانندگی در تخلفات حادثه ساز۴ تا ۵ برابر خواهد شد.

سردار تیمور حسینی با بیان اینکه نرخ جرایم رانندگی متفاوت است، گفت: برخی جرایم که خطر وقوع تصادف در آن بیشتر است (تخلفات حادثه ساز) تا ۴ و ۵ برابر افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه هنوز جدول جدید نرخ جرایم به ما ابلاغ نشده افزود: آنچه تصویب شده و منتظر ابلاغ آن هستیم این است که مثلا جریمه سرعت غیرمجاز حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزارتومان می‌شود.

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه رانندگی در حالت مستی و استفاده از مواد روانگردان یک تخلف بسیار بسیار مهم و در همه دنیا به عنوان شدیدترین نوع مجازات مشخص شده، ادامه داد: جریمه آن حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پیش بینی شده است.

حسینی با اشاره به اینکه نگاه پلیس و همه دستگاه های متولی این امر نگاه بازدارندگی است، گفت: امیدواریم در سال ۱۴۰۳ در هر ماه پلیس گزارش ارائه دهد که نسبت به سال گذشته این میزان تخلفات و تصادفات کاهش داشته باشد.

وی زمان اجرا را به محض ابلاغ آن عنوان کرد و افزود: تا طی کردن مراحل اداری، حدودا تا ۱۰ یا ۱۵ روز آینده اجرایی می‌شود.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به ۵.۵ میلیارد دلار رسید که رکورد ۱۶ ساله در این زمینه شکسته شده است.
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.