۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
امروز (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه با صعود بیش از ۳۴ هزار وحدی روبرو شد.

رشد چشمگیر بورس حُسن ختام سال ۱۴۰۲ بازار سهام

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۴ هزار و ۶۸۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۹۵ هزار و ۹۲ واحدی قرار گرفت و بازار برای دومین روز متوالی، صعودی شد و با سبزپوشی سال ۱۴۰۲ را به پایان رساند.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۸ هزار و ۷۹۴ واحدی در ارتفاع ۷۴۲ هزار و ۵۷۴ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۶ همت و ۱۴۸ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۱۲ هزار و ۴۰۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، وبملت، شبندر، وغدیر و شستا بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۹۹ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۳۶۷ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۴ همت و ۱۶۳ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۷۸ هزار و ۲۳۸ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، زاگرس، بپاس، تجلی، هرمز، شگویا و خاور بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به ۵.۵ میلیارد دلار رسید که رکورد ۱۶ ساله در این زمینه شکسته شده است.
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.