۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
امروز (چهارشنبه ۲۳ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش یافت.

ریزش ۱۳ هزار واحدی بورس در آخرین روز هفته

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۳ هزار و ۲۹۱ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار و ۲۰۹ واحدی قرار گرفت و هفته را با ریزش به پایان رساند.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۳ هزار و ۸۹۸ واحدی به عدد ۷۳۲ هزار و ۴۶ واحدی رسید.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۴ همت و ۵۷۷ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۳۶ هزار و ۷۳۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، شپنا، وغدیر، شبندر، فارس و تاصیکو بیشترین تاثیر بر کاهش و نماد فملی بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با کاهش ۱۲۳ واحدی در ارتفاع ۲۴ هزار و ۸۵۳ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۹۳۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۹۹ هزار و ۶۲۴ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، بپاس، وسپهر، آریان، هرمز و شگویا بیشترین تاثیر بر کاهش و نماد مادیرا بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.
رئیس جمهور با تسلیت شهادت سه فرزند رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به اردوگاه الشاطی تصریح کرد: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.