۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹
گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان ارزان شده و یک میلیارد تومان و ۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دنا پلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۷۶۵ میلیون تومان رسیده است.

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو

گزارش‌ها از وضعیت بازار خودرو، از تغییر ۳ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو حکایت دارد.

به گزارش خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ در بازار با کاهش ۳ میلیون تومانی، ۳۱۸ میلیون تومان به فروش رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، در حدود ۶۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

اما قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU ۵ P مدل ۱۴۰۲ در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده و به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان به فروش رفته است. این در حالی است که پژو ۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومان، در حدود ۷۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۳۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، قیمت پژو پارس ELX-TU ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۵ میلیون تومان ارزان شد و ۸۲۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۵ میلیون تومان ارزان شد و به قیمت ۸۰۵ میلیون تومان به فروش رفت.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V ۱ مدل ۱۴۰۲ در طول ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۵ میلیون تومانی، در حدود ۸۰۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ با کاهش ۵ میلیون تومانی به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است. تیبا هاچ‌بک EX هم با ریزش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان ارزان شده و یک میلیارد تومان و ۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دنا پلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۷۶۵ میلیون تومان رسیده است.

اما رانا پلاس ۵ میلیون تومان ریزش کرد و به قیمت ۶۰۵ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز با کاهش ۳ میلیون تومانی به قیمت ۴۸۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، سمند سورن پلاس EF ۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۶۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز ۵ میلیون تومان ارزان شده و به قیمت ۸۴۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

کوییک R پلاس اتوماتیک هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۵۱۵ میلیون تومان به فروش رفت.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع خودرو در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید:

ریزش گسترده قیمت‌ها در بازار خودرو / آخرین قیمت پژو، سمند، ساینا، دنا، رانا و شاهین

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.
رئیس جمهور با تسلیت شهادت سه فرزند رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به اردوگاه الشاطی تصریح کرد: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.