۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
امروز (چهارشنبه ۱۶ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۶ هزار واحد کاهش یافت.

بورس ۶ هزار واحد ریخت

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۶ هزار و ۴۹۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۷۳۸ واحدی قرار گرفت و هفته را با ریزش به اتمام رساند.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۱ هزار و ۱۱۴ واحدی به عدد ۷۳۸ هزار و ۶۴۰ واحدی رسید.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بورس تهران به ۷۵ همت و ۱۳۸ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۵۲ هزار و ۱۹۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، میدکو، شستا، شتران، حکشتی، شبندر و فملی بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۴۲ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۱۴۵ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۴ همت و ۱۳۹ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۱۳ هزار و ۶۳ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، بپاس، فرز و شبصیر بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های انتخاب، ارفع و کگهر بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.
رئیس جمهور با تسلیت شهادت سه فرزند رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به اردوگاه الشاطی تصریح کرد: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.