۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
امروز (چهارشنبه ۹ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۸ هزار واحد رشد کرد.

رشد بورس در پایان هفته اول اسفند

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۸ هزار و ۷۲۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۵۴ هزار و ۷۳۹ واحدی قرار گرفت و پس از ۳ روز متوالی که وضعیت بازار نزولی بود؛ مثبت شد.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۴ هزار و ۹۱۷ واحدی در ارتفاع ۷۱۴ هزار و ۱۷۰ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۲۸۸ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۵۸ هزار و ۱۵ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، کگل، شپنا، شستا، شبندر، وپارس و وخودرو بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۴۶ واحدی در ارتفاع ۲۴ هزار و ۴۵۰ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۵۰۴ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۶۵ هزار و ۳۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، خاور، وسپر، خدیزل و تجلی بیشترین تاثیر بر رشد و نماد‌های بپاس و مادیرا بیشترین تاثیر بر کاهش شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به ۵.۵ میلیارد دلار رسید که رکورد ۱۶ ساله در این زمینه شکسته شده است.
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.