۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶
جمعی از مدیران رسانه های کشور با انتشار بیانیه ای از تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی که از اساتید، پیشکسوتان و فعالان رسانه ای و فرهنگی کشور محسوب می شوند حمایت کردند.

حمایت جمعی از مدیران رسانه های کشور از ۱۱ فعال رسانه ای و فرهنگی

جمعی از مدیران رسانه های کشور با انتشار بیانیه ای نسبت به افزایش مشارکت مردم و صنوف مختلف در انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرده و ضمن ترغیب مردم به حضور آگاهانه در این دوره از انتخابات از تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی که از اساتید، پیشکسوتان و فعالان رسانه ای و فرهنگی کشور محسوب می شوند حمایت کردند.

کاندیداهای مورد تایید جمعی از مدیران رسانه ای که در این بیانیه نامبرده شده اند، عبارتند از :

دکتر حسن خجسته، علیرضا ملکیان، اصغر پورمحمدی، سید نظام الدینی موسوی، بیژن نوباوه، سعید آجرلو، محمد سعید احدیان،محسن پیرهادی،امیر ابراهیم رسولی ، رسول زکی پور کرگانی و مقداد زکی زاده.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.
رئیس جمهور با تسلیت شهادت سه فرزند رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به اردوگاه الشاطی تصریح کرد: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.