۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
امروز (دوشنبه ۷ اسفندماه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۱۶ هزار واحد افت کرد.

ریزش سنگین بورس در اواسط هفته

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۱۶ هزار و ۷۰۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۴۳۷ واحدی قرار گرفت و برای دومین روز کار متوالی در هفته جاری، نزولی شد.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۱۰ هزار و ۶۸۹ واحدی در ارتفاع ۷۱۲ هزار و ۴۸۹ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۱ همت و ۱۴۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۱۵ هزار و ۶۱۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های شستا، وبملت، نوری، پارسان، خودرو، حکشتی و شبندر بیشترین تاثیر بر کاهش شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۲۵۲ واحدی به عدد ۲۴ هزار و ۳۸۷ واحدی رسید؛ ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۴۷۱ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۱۲ هزار و ۱۹۰ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، هرمز، غصینو، زاگرس، انتخاب، خاور و دماوند بیشترین تاثیر بر کاهش شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.
رئیس جمهور با تسلیت شهادت سه فرزند رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پی حمله رژیم سفاک صهیونیستی به اردوگاه الشاطی تصریح کرد: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.