۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
امروز (شنبه ۵ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۴ هزار واحد افت کرد.

بورس ریزشی شد

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۴ هزار و ۸۴۷ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۶۵ هزار و ۹۶۸ واحدی قرار گرفت.

به گزارش فرارو، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌زن بورس، نیز با افت ۳ هزار و ۷۸۶ واحدی در ارتفاع ۷۲۳ هزار و ۱۴۹ واحدی قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بورس تهران به ۷۱ همت و ۷۲۲ میلیارد تومان رسید و تعداد ۲۹۱ هزار و ۷۲۹ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های خودرو، شستا، اخابر، خساپا و وبملت بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد‌های ذوب و سدشت بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۴۵ واحدی در ارتفاع ۲۴ هزار و ۶۳۹ واحدی قرار گرفت؛ ارزش بازار اول و دوم بازار فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۶۰۹ میلیارد تومان رسید و تعداد ۶۳۶ هزار و ۷۸۸ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های بپاس، آریا، هرمز، فصبا و خاور بیشترین تاثیر بر افت و نماد‌های مادیرا و نماوند بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به ۵.۵ میلیارد دلار رسید که رکورد ۱۶ ساله در این زمینه شکسته شده است.
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.