۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
کارشناس اداره خبرنگاران از ارایه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران خبرداد.

ارایه خدمات به خبرنگاران در نمایشگاه رسانه‌های ایران

حسین لطفی کارشناس اداره خبرنگاران از ارایه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران خبرداد و گفت: سامانه جامع رسانه‌های کشور یا همان (ای رسانه) درخواست‌ها و مشکلات خبرنگاران و رسانه‌ها را بررسی می‌کند.

لطفی گفت: در نمایشگاه امسال غرفه میز خدمت به صورت حضوری به خبرنگاران و رسانه‌ها خدماتی ارائه می‌دهد و خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به این غرفه نواقص پرونده خود را برطرف کنند و توضیحات لازم برای گرفتن خدماتی از قبیل معرفی نامه، بیمه صندوق هنر را دریافت کنند. همچنین به مشکلاتی که خبرنگاران با خانه مطبوعات دارند رسیدگی خواهیم کرد.

وی افزود: در غرفه میز خدمت نمایشگاه هیئت نظارت هم مستقر است و در خصوص سایت هیئت نظارت و دریافت مجوزها به صورت حضوری توضیحات لازم ارائه می شود. در این بخش مواردی مثل صدور مجوز نشریات، نحوه درخواست نشریه، پایگاه های خبری، پیگیری تقاضاهایی که در مرحله نوبت هیئت نظارت هستند، تغییر وضعیت و امتیاز، تغییر صاحب امتیاز و به طور کل پروسه درخواست نشریه و هر آنچه که به صورت اینترنتی ارائه می شد به صورت حضوری انجام خواهد شد.

وی گفت: این کارشناس درباره خدمات بخش تبلیغات عنوان کرد: اداره خبرنگاران بخشی با عنوان سامانه جامع کانون‌های آگهی و تبلیغاتی دارد که این سامانه هم در غرفه میز خدمت فعال است و مراجعه‌کنندگان درخصوص تبلیغات و کانون‌های تبلیغاتی سوالاتی داشته باشند می‌توانند به این غرفه مراجعه کنند. همچنین مشکلات متقاضیان کانون‌های تبلیغاتی به صورت حضوری بررسی خواهد شد.

 
 
 
: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی مطرح کرد:
دو یادگار مهم رئیس جمهور شهید در صندوق توسعه ملی
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در گفتگو با رادیو اقتصاد دو مصوبه مهم در هیأت امنای صندوق در دولت سیزدهم را از یادگارهای رئیس جمهور شهید سید ابراهیم رئیسی در صندوق توسعه ملی برشمرد.
آیفون 13 پرو مکس که به‌خاطر ممنوعیت واردات مدل‌های سری 14 و 15 گران‌ترین گوشی موجود در بازار است، تا 150 میلیون به‌خریداران پیشنهاد می‌شود
مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود.
در بسیاری از کشورها، اکثر کارت‌های اعتباری دارای تگ NFC هستند و در کل، فقط با نزدیک کردن گوشی یا کارت به دستگاه کارتخوان، مبلغ تعیین شده از حساب کاربر کسر می‌شود.
با تصمیم هیأت مدیره سازمان بورس، دامنه نوسان بورس محدود شد.