۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
کارشناس اداره خبرنگاران از ارایه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران خبرداد.

ارایه خدمات به خبرنگاران در نمایشگاه رسانه‌های ایران

حسین لطفی کارشناس اداره خبرنگاران از ارایه خدمات حضوری به خبرنگاران در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران خبرداد و گفت: سامانه جامع رسانه‌های کشور یا همان (ای رسانه) درخواست‌ها و مشکلات خبرنگاران و رسانه‌ها را بررسی می‌کند.

لطفی گفت: در نمایشگاه امسال غرفه میز خدمت به صورت حضوری به خبرنگاران و رسانه‌ها خدماتی ارائه می‌دهد و خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به این غرفه نواقص پرونده خود را برطرف کنند و توضیحات لازم برای گرفتن خدماتی از قبیل معرفی نامه، بیمه صندوق هنر را دریافت کنند. همچنین به مشکلاتی که خبرنگاران با خانه مطبوعات دارند رسیدگی خواهیم کرد.

وی افزود: در غرفه میز خدمت نمایشگاه هیئت نظارت هم مستقر است و در خصوص سایت هیئت نظارت و دریافت مجوزها به صورت حضوری توضیحات لازم ارائه می شود. در این بخش مواردی مثل صدور مجوز نشریات، نحوه درخواست نشریه، پایگاه های خبری، پیگیری تقاضاهایی که در مرحله نوبت هیئت نظارت هستند، تغییر وضعیت و امتیاز، تغییر صاحب امتیاز و به طور کل پروسه درخواست نشریه و هر آنچه که به صورت اینترنتی ارائه می شد به صورت حضوری انجام خواهد شد.

وی گفت: این کارشناس درباره خدمات بخش تبلیغات عنوان کرد: اداره خبرنگاران بخشی با عنوان سامانه جامع کانون‌های آگهی و تبلیغاتی دارد که این سامانه هم در غرفه میز خدمت فعال است و مراجعه‌کنندگان درخصوص تبلیغات و کانون‌های تبلیغاتی سوالاتی داشته باشند می‌توانند به این غرفه مراجعه کنند. همچنین مشکلات متقاضیان کانون‌های تبلیغاتی به صورت حضوری بررسی خواهد شد.

 
 
 
: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به ۵.۵ میلیارد دلار رسید که رکورد ۱۶ ساله در این زمینه شکسته شده است.
ارزان‌ترین سواری تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد حدود ۶۶۰ میلیون قیمت دارد
امروز (شنبه ۲۵ فروردین) شاخص کل بورس در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۵۳ هزار واحد کاهش یافت.
فردا (یکشنبه) هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد برگزار می‌شود.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: ما در برنامه هفتم محدودیت‌هایی برای افزایش قیمت سوخت گذاشتیم که حتما دولت هم خلاف برنامه هفتم عمل نمی‌کند.