۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، ۱۰ هزار واحد مسکونی به همراه تعدادی پروژه‌های خدمات عمومی در شهر جدید پردیس افتتاح شد.

افتتاح ۱۰ هزار مسکن مهر در پردیس

به گزارش ایسنا، امروز با حضور مهرداد بذرپاش- وزیر راه و شهرسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی به همراه تعدادی پروژه‌های خدمات عمومی در شهر جدید پردیس افتتاح شد.

در جریان این برنامه بذرپاش اظهار کرد: زمانی که ما روی کار آمدیم، ما بودیم و ۲۴۰ هزار مسکن مهر به ارث رسیده به این دولت؛ بدون منابع، بدون آورده متقاضیان، بدون تسهیلات بانکی، بدون اعتبارات پیش بینی شده؛ یعنی با هشت سال رها شدگی در این بخش مواجه بودیم.

وی افزود: طی این مدت قیمت‌های تمام شده افزایش پیدا کرد و با پول آن موقع امروز بیش از ۳ تا ۴ متر مربع نمی‌توان ساختمان احداث کرد.

بذرپاش با بیان اینکه از ۲۴۰ هزار واحد باقیمانده ۱۰۰ هزار واحد را تحویل داده‌ایم گفت: ان‌شاالله بخش عمده ۱۴۰ هزار واحد دیگر را نیز تا پایان سال تحویل می‌دهیم.

به گفته وزیر راه و شهرسازی در شهر جدید پردیس حدود ۱۹ هزار واحد باقی مانده که تا پایان سال ۱۴ هزار واحد تحویل می‌شود و مابقی در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

همچنین خلیل محبت خواه - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در این مراسم اظهار کرد: تمامی پروژه‌های مسکن مهر در این شهر فعال هستند و در قالب سه تیپ پروژه‌ها در حال ساخت هستند و پیشرفت فیزیکی واحدهای زیر ۵۰ درصد است که سعی می شود با حمایت از نیروها این پروژه‌ها و سه شیفته شدن پروژه  به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: اگر واحد مسکونی مهر تحویل داده شود به نام خود فرد است و با توجه به آنکه  پکیج و رادیاتور جزو تعهدات است به طور قطع  این واحدها مجهز به پکیج و رادیاتور می شود.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
آخرین اخبار
ویژه ها
جمعی از رأی اولی‌ها و خانواده‌های شهدا با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
امروز (سه شنبه) قیمت نفت برنت در بازارهای جهانی به ۸۲ دلار و ۵۱ سنت رسید. قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۲ سنت معادل ۰.۰۲ درصد کاهش به ۸۲ دلار و ۵۱ سنت رسید.
همزمان با رشد نرخ طلا، سکه امامی به مرز ۳۴ میلیون نزدیک شد .سکه امامی امروز سه‌شنبه هشتم اسفند همزمان با نیمه ابتدایی معاملات امروز بازار ۳۳ میلیون و ۹۵۶ هزار تومان فروخته شد. قیمت سکه امامی نسبت به عصر دیروز ۲۷۵ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.
متقاضیان از فردا (دوشنبه هفتم اسفند ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز چهارشنبه ٩ اسفند ماه) فرصت دارند که از طریق سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی (www.esalecar.ir) برای تبدیل خودروی خود اقدام کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: تعیین حقوق و دستمزد کارگران از وظایف شورای عالی کار است.