۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۳
بیت کوین، محبوب‌ترین رمز ارز جهان، طی چند هفته گذشته روند نسبتا صعودی را تجربه کرده و امروز از سطح ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلار عبور کرده است. با رسیدن حجم معاملات ۲۴ ساعته آن به ۹.۶ میلیارد دلار، سناریوهای صعودی پیش بینی قیمت بیت کوین تقویت شده‌اند.

محبوب‌ترین رمز ارز جهان به کدام سو می‌رود؟

براساس سناریوهای پیش بینی قیمت بیت کوین، این رمز ارز طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱ درصد افزایش قیمت داشته است. ارزش بازار زنده آن نیز به ۵۱۷ میلیارد دلار رسیده و همچنان در جایگاه اول در CoinMarketCap قرار دارد.

عرضه در گردش بیت کوین ۱۹,۴۸۷,۴۱۸ BTC با حداکثر عرضه ۲۱ میلیون BTC است. افزایش قیمت اخیر این ارز دیجیتال باعث شده تا بسیاری این زمان را برای خرید بیت کوین ایده آل درنظر بگیرند.

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین/ محبوب‌ترین رمز ارز جهان به کدام سو می‌رود؟

پیش بینی قیمت بیت کوین

وضعیت فعلی بیت کوین از منظر تکنیکال، چشم انداز کمی نزولی را نشان می‌دهد. در حال حاضر، بیت کوین اندکی بالاتر از سطح حمایت ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلاری که زمانی مقاومت خریداران بود، معامله می‌شود و در تلاش برای تثبیت در نزدیکی مقاومت ۲۶ هزار و ۸۰۰ دلاری است.

رشد بالقوه بیت کوین ممکن است با یک خط روند نزولی در حدود ۲۶ هزار و ۷۵۰ دلار محدود شود. با این حال، اگر BTC موفق به غلبه بر این مقاومت شود، قیمت می‌تواند به سطح ۲۷ هزار دلار برسد.

علاوه بر این، سطح ۲۷ هزار و ۶۰۰ دلار، پس از سطح قبلی برای خریداران مقاومت مهمی خواهد بود. اگر بیت کوین از این سطح نیز عبور کند، خریداران می‌توانند قیمت را به سطح مقاومت ۲۸ هزار دلاری یا بالاتر از آن برسانند.

در سمت مقابل سناریو صعودی قیمت، بیت کوین ممکن است با یک مقاومت مهم نزدیک به سطح ۲۶ هزار و ۷۵۰ دلار روبرو شود. اگر این ارز دیجیتال نتواند این سطح را پشت سر بگذارد، قیمت ممکن است تا ۲۶ هزار و ۶۰۰ دلار کاهش یابد یا حتی سطح پشتیبانی ۲۶ هزار دلار را برای بار دوم نیز آزمایش کند.

نزول شدید قیمت می‌تواند افزایش فشار فروش را تقویت کرده و به طور بالقوه منجر به کاهش ارزش بیت کوین به حدود ۲۵ هزار و ۲۵۰ دلار شود.

با وجود این، چندین شاخص فنی، مانند میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، شاخص قدرت نسبی و همگرایی و واگرایی میانگین متحرک، روند خرید و یک حرکت صعودی پایدار را در نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین نشان می‌دهند.

بنابراین، معامله‌گران باید سطح ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلار را زیر نظر داشته باشند. این سطح می‌تواند یک نقطه عطف مهم باشد. قیمت‌های بالاتر از این سطح می‌تواند نشان‌دهنده فرصت‌های خرید باشد، در حالی که سطوح قیمتی پایین‌تر ممکن است احتمال فروش را در بیت کوین افزایش دهند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
گلایه مهدی غضنفری از وعده‌های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست‌جمهوری:
مردم را قربانی فریب نکنید
مهدی غضنفری رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با گلایه از وعده های بدون پشتوانه نامزدهای ریاست جمهوری خطاب به آنان نوشت: شما را به صاحب عید قربان قسم، مردم را قربانی فریب نکنید.
قیمت سهند s در کارخانه هنوز به شکل رسمی مشخص نشده، اما محصول جدید سایپا برای دومین مرتبه در ماه‌های گذشته پیش‌فروش می‌شود
قیمت دلار طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته، تحت مدیریت سختگیرانه بانک مرکزی، در محدوده کریدور پنجم تا کانال‌های نخستین کریدور ششم کنترل شده است.
یارانه مرحله ۱۶۰ به مبلغ ۱۱۰۷۵ میلیارد تومان بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب ۱۰۰۷۵۸۳۶ سرپرست خانوار دهک‌های اول تا سوم در ٢٨ بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز جمعه ٢٥ خرداد ماه قابل برداشت است.
بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند.