۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
شاید، تعجب آورترین نتیجه این نظرسنجی، تعداد کاربران اندروید علاقمند به خرید گوشی جدید اپل بود؛ به طوری که ۴۴ درصد از کاربران اندروید اعلام کردند اگر اپل از پورت یو اس بی سی در آیفون ۱۵ استفاده کند، آنها این گوشی را خریداری خواهند کرد.

تغییر جذاب و بزرگ آیفون ۱۵ برای طرفداران گوشی‌های اندرویدی

یافته های یک نظرسنجی نشان داد استفاده از پورت یو اس بی سی (USB-C) در آیفون ۱۵، ممکن است تعداد زیادی از کاربران اندروید را ترغیب کند گوشی خود را تعویض کنند.

به گزارش ایسنا، در نظرسنجی شرکت سِل سِل (SellCell) از بیش از هزار کاربر آیفون و بیش از هزار کاربر اندروید در آمریکا، ۶۳ درصد از کاربران اعلام کردند استفاده از پورت شارژ یو اس بی سی در آیفون ۱۵، روی تصمیم آنها برای ارتقا به این گوشی، تاثیر خواهد گذاشت.

از میان کاربرانی که انگیزه آنها برای خرید آیفون ۱۵، وجود پورت یو اس بی سی بود، اکثر کاربران آیفون (۳۷ درصد) اعلام کردند که به این دلیل گوشی خود را ارتقا خواهند کرد که بتوانند از یک کابل شارژ یکسان برای آیفون، مک و آی پد، استفاده کنند. در مجموع ۶۶ درصد از دارندگان آیفون گفتند که گوشی خود را به آیفون ۱۵ ارتقا خواهند داد.

شاید، تعجب آورترین نتیجه این نظرسنجی، تعداد کاربران اندروید علاقمند به خرید گوشی جدید اپل بود؛ به طوری که ۴۴ درصد از کاربران اندروید اعلام کردند اگر اپل از پورت یو اس بی سی در آیفون ۱۵ استفاده کند، آنها این گوشی را خریداری خواهند کرد.

همچنین، ۳۵ درصد از آنها اظهار کردند که انگیزه آنها برای خرید آیفون ۱۵ به این دلیل خواهد بود که آیفون با شارژرهای دستگاه های غیراپل، سازگار خواهد شد.

در میان طرفداران اندروید، در مجموع، ۶۶ درصد اعلام کردند که آیفون ۱۵ را نخواهند خرید و ۳۴ درصد گفتند احتمال دارد گوشی خود را به آیفون ۱۵ ارتقا دهند.

اپل، پورت شارژ لایتنینگ برای آیفون را به مدت بیش از ۱۰ سال حفظ کرد. پورت شارژ اختصاصی این شرکت در سپتامبر سال ۲۰۱۲ با آیفون ۵ معرفی شد اما در سال های اخیر، دستگاه های مک و آی پد اپل همگی از استاندارد شارژ یو اس بی سی استفاده کردند که متداول تر است. تصمیم اپل برای استفاده از پورت شارژ یو اس بی سی در آیفون، تحت فشار اتحادیه اروپا بود که سازندگان دستگاه های الکترونیکی مصرفی را ملزم کرده است از یک استاندارد شارژ جهانی استفاده کنند.

بر اساس گزارش وب سایت مک رومرز، انتظار می رود اپل، مدل های جدید آیفون ۱۵ را در رویدادی در ۱۲ سپتامبر به همراه اپل واچ سری ۹ و نسل دوم اپل واچ اولترا معرفی کند.

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
واکنش‌ها به کناره‌گیری بایدن
خط و نشان کامالا هریس برای ترامپ
مقامات و سناتورهای آمریکا نسبت به کناره‌گیری «جو بایدن» از رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری این کشور و حمایت او از «کامالا هریس» معاون خود، واکنش‌های مختلفی از خود نشان داده‌اند.
سرپرست معاونت حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بازار خودرو بعد از سال ۹۶ و در حالی که تولید بیش از یک و نیم میلیون خودرو در سال را داشت، وارد فرایند اعمال محدودیت در واردات خودرو شد.
قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.
حقوق تیر ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی براساس زمان‌بندی اعلامی جدید پرداخت می‌شود.​​​​​​​
وزیر ارتباطات در دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح کرد
فیلترشکن‌ها؛ متهم اصلی کاهش سرعت اینترنت
وزیر ارتباطات در دیدار با رییس جمهوری منتخب با اشاره به حوزه‌های کاری این وزارتخانه به تبیین اقدامات و دستاوردهای دولت شهید جمهور در بخش‌های شبکه ملی اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه دولت هوشمند، توسعه صنعت فضایی و اقتصاد دیجیتال پرداخت.