۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
هر گرم طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۳۶۷ هزار معامله شد و قیمت سکه امامی به ۲۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید

کاهش قیمت طلا و سکه

فرارو- نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور با افت سه هزار تومانی به دو میلیون و ۳۶۷ هزار تومان رسید. عصر دوشنبه طلا ۱۸ عیار کارش را در جایگاه دو میلیون و ۳۷۰ هزار تومان به پایان رساند و حالا امروز صراف‌ها انواع سکه‌های طلا را بین ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان کمتر از دیروز فروختند. دلار توافقی، اما مثل دیروز ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان عرضه شد.

قیمت ارز توافقی و خدماتی

قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور به شکل توافقی تا ساعت ۱۱ و نیم ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان به‌ثبت رسید. نسبت به دیروز قیمت دلار توافقی تفاوتی ندارد، اما یورو توافقی ۹۰ تومان گران شد و معادل ۴۴ هزار و ۵۷۵ تومان عرضه شد. قیمت یورو خدماتی هم با همین میزان افزایش به ۴۴ هزار و ۵۸۰ تومان رسید و دلار خدماتی ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان قیمت خورد.

قیمت انواع ارز تا ساعت ۱۱:۳۰

انواع ارز توافقی و خدماتی

دوشنبه

امروز

دلار

41 هزار و 285 تومان

41 هزار و 285 تومان

یورو

44 هزار و 485 تومان

44 هزار و 575 تومان

دلار

41 هزار و 285 تومان

41 هزار و 285 تومان

یورو

44 هزار و 490 تومان

44 هزار و 580 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور تا ظهر به دو میلیون و ۳۶۷ هزار تومان رسید. نسبت به عصر دیروز نرخ طلا ۱۸ عیار سه هزار تومان پایین آمده و صراف‌ها هم سکه امامی را ۲۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان یعنی ۷۰ هزار تومان کمتر از دیروز فروختند.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با کاهش ۴۵ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان تقلیل پیدا کرد. ربع‌سکه ۱۰ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان قیمت خورد و ۵۰ هزار تومان ارزان شد. سکه گرمی هم معادل شش میلیون تومان به‌فروش رسید و درمقایسه با دیروز ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرد.

قیمت انواع سکه و طلا تا ساعت ۱۱:۳۰

طلا 18 عیار و انواع سکه

دوشنبه

امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 370 هزار تومان

دو میلیون و 367 هزار تومان

امامی

28 میلیون و 220 هزار تومان

28 میلیون و 150 هزار تومان

نیم‌سکه

15 میلیون و 230 هزار تومان

15 میلیون و 185 هزار تومان

ربع‌سکه

10 میلیون و 235 هزار تومان

10 میلیون و 185 هزار تومان

یک گرمی

شش میلیون و 30 هزار تومان

شش میلیون تومان

: اشتراک گذاری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
انتشار یافته:۰ | در انتظار بررسی:۰
* نظر:
ویژه ها
معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت با اشاره به اینکه با ایجاد حساب بهینه‌سازی، در سال ۱۴۰۳ نسبت به امسال رشد حداقل سه برابری منابع بهینه‌سازی را شاهد خواهیم بود، گفت: پیش‌بینی این است که در این حساب، ۴۰ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف انرژی تأمین شود.
امروز (دوشنبه) قیمت طلا در بازارهای جهانی، نزولی شد.
یورو خدماتی در نیمه کانال ۴۶ هزار فروخته می‌شود. هر گرم طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۸۶۳ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی ۳۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان به‌فروش رسیدند
مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس، ضمن تاکید بر اینکه، افزایش زیان این شرکت در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ناشی از افزایش قیمت مواداولیه در عین سرکوب قیمت‌ محصولات و قیمت‌گذاری دستوری است، بر موضوع اخذ مجوز افزایش قیمت محصولات ارتقا یافته، انتظار خود برای به‌روز رسانی قیمت محصولات برای سال جاری اشاره کرد.
معاون پژوهش سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه چه کسانی مشمول صدور صورتحساب الکترونیکی هستند گفت: فروشندگان خدمات و کالاهای تک نرخ و همچنین کسانی که سقف ۱۸ میلیارد تومان فروش داشته و از صدور صورتحساب معاف هستند تا پایان سال ۱۴۰۴ رسید دستگاه‌ها و درگاه پرداخت الکترونیکی آنها به عنوان صورت حساب الکترونیکی تلقی می‌شود.